Výsledkové fórum

Re: Prípravka U11 – MFZ 7.kolo

Denisa Al-Zabidi | 06.05.2018

Najskôr chcem pogratulovať chlapcom k predvedenej hre a výsledku. K uvedenému prístupu klubu KAC chcem len poznamenať že tieto praktiky laxného prístupu majú aj ďalšie košické kluby, dokonca dochádza k situáciám, kedy si svojvoľne vlastných strelcov gólov menia.

Budem stručný.
Výsledok 2:7 ( polčas 2:4 ) bol zrkadlom momentálnej pripravenosti mojich zverencov.
Možno prvých 10 min. mala hra z našej strany aké také kontúry. Po vyrovnaní na 2:2 v 13 min. sme stratili futbalové srdce, ktoré
som už po polčase nedokázal naštartovať.
Treba sa poučiť.
Nominovaný :
Matúš Jerga, Dominik Ťukody, Julko Halász, Vladko Čudejko, Hani Al-Zabidi, Šimon Dziak a Marcel Ariola ( strelec dvoch gólov ) – kat. U9
Daniel Kardos, M. a J. Biškovci, Majo Kollárik, Ivko Novotný, Filip Števula – kat. U10

Tréner Peter Dziak

Prípravka U11 – MFZ 6.kolo

tréner Urban | 01.05.2018

FK Junior Košice – FA Buzica 2:5 (0:1) Naše góly: Mikluš, Kohoutek

Žiaľ, musím konštatovať, že v dnešnom stretnutí bol súper lepší prakticky vo všetkom. V štarte na loptu, v ponukovej činnosti, v pohybe bez lopty, v hre jeden na jedného, v agresivite v osobných
súbojoch a žiaľ aj v bojovnosti. Česť výnimkám. Zaslúžená prehra. Po turnaji Cordial Cupe v Prešove sa mi potvrdilo, že ak v U 11-kách hráme s vyšším počtom hráčov v poli, 1+6, resp. 1+7, nemáme dostatočný kvalitný počet hráčov. Snáď sa z prehry a výkonu poučíme a poctivým tréningom našu výkonnosť zvýšime. A opäť sa ukázal v plnej nahote náš problém s brankármi, Náš zámer s kolegom Dziakom s obsadením brankárskeho postu v dnešnom stretnutí nám nebol umožnený.

Naša zostava: Maťo Varga, Simon Kohoutek, pre oboch to bola premiera, Simon ju vyšperkoval gólom, Ivo Mikluš „C“, Karim Al-Zabidi, Alex Vnenčák, Sasha Onyshchuk, Emma Lašutová, Oli
Lešo, Tomáš Sirovec, Rasťo Hrubý, Rišo Dura.

II.LIGA-MŽ-U13-SK.A-VSFZ 19.kolo: 28.04.2018, 11.45 MFK Čierna nad Tisou - FK Junior Košice 1:6 (0:3)

tréner Urban | 28.04.2018

Po víťaznom derby duele s FK Junior Šaca sme boli úspešní aj v Čiernej nad Tisou. Od úvodných minút sme
boli po celé stretnutie lepším družstvom. Úvod nám vyšiel znamenite, keď už v druhej minúte Alexovu strelu
tečoval Karim a o dve minúty zvyšoval Alex na 0:2, keď sa odrazená lopta po strele Šimiho odrazila k nemu. V
ďalšom priebehu stretnutia sme mali stálu prevahu, obrannú činnosť nášho družstva výborne organizoval
Sajmon. Do polčasu sme ešte po kombinácií Jakub – Karim – Sasha zvýšili na 0:3.
V druhom polčase sa obraz hry nezmenil, ale boli to domáci, ktorí nás v štyridsiatej minúte vytrestali gólom, po
našej zbytočnej nepresnosti, resp. strate lopty. Strela z diaľky cca z 20m skončila v našej bráne, 1:3. Napriek
inkasovanému gólu sme pokračovali v našom výbornom výkone a už o dve minúty sa stav stretnutia menil. Náš
tradičný exekútor rohových kopov – Jakub, priamo z rohového kopu zvýšil na 1:4. V záverečnej sedem
minútovke sme naše zaslúžene víťazstvo prikrášlili gólmi po našich super kombináciách. Najprv sa zviditeľnili v
53. minúte Sajmon – náš pilier obrany, ktorý vybojoval loptu, ukážkovo prihral Filipovi, ktorý spätnou prihrávkou
od bránkovej čiary nabil Ivovi a ten trafil presne. Paráda. V úplnom závere, v poslednej minúte, opäť z ľavej
strany ušiel Karim, perfektne prihral Ivovi, ten predostrel loptu Maťovi a skóre sa menilo – 1:6.
Okrem šiestich gólov, sme si dnes vypracovali ešte päť šancí na gól. Pochvala za predvedený výkon v
dnešnom stretnutí patrí všetkým mojim zverencom.
Naša víťazná zostava: Bogdan Saenz, Šimi Ondrejka, Sajmon Števula, Ivo Mikluš, Sasha Onyshchuk, Jakub
Papáč „C“, Karim Al-Zabidi, Dano Medňanský, Alex Vnenčák, Emma Lašutová, Filip Proks, Maťo Mižura.
Chýbali zranení Mišo Hulík, Mery Šalitrošová a na poslednú chvíľu zranený Aďo Sokolský.

Gratulácia k narodeninám

tréner Urban | 29.04.2018

Nášmu dnešnému oslávencovi Aďovi Sokolskému prajem aj v mene mojich zverencov skoré uzdravenie, ktoré ho momentálne trápi.
Nech sa ti vyplnia všetky tvoje túžby, nech sa ti darí v škole, na ihrisku. Aďo "všetko naj..."

II.LIGA-MŽ-U13-SK.A-VSFZ 18.kolo: 22.04.2018, 11.45 FK Junior Košice – FK Junior Šaca 3:1 (1:0)

tréner Urban | 22.04.2018

Za letného počasia, na dobre pripravenom ihrisku, sme sa dnes tešili zo zaslúženého prvého jarného víťazstva.
Poradili sme si s našimi menovcami zo Šace. V prvom polčase sme nepodali výkon, na ktorý máme. Kazili sme
na môj vkus veľa ľahkých prihrávok a niektorým mojim zverencom chýbalo väčšie nasadenie a bojovnosť, to čo
nás zdobilo v predchádzajúcich stretnutiach. Aj preto sme sa nevedeli gólovo presadiť po našich dobre
zahrávaných rohových kopoch. A hostia nás skoro vytrestali, keď ich strela skončila na pravej žrdi našej bránky.
Po koncovke Alexa Vnenčáka sme mohli ísť do vedenia my, ale lopta skončila na pravej žrdi súpera. V 19.
minúte sme sa predsa len presadili. Alex Vnenčák presnou prihrávkou našiel vpravo Sashu Onyshchuka a ten
krížnou strelou cca z 15m trafil presne do pravého spodného rohu brány.
V prestávke som okrem iných pokynov na vylepšenie nášho výkonu povedal mojim zverencom, že by bolo
ideálne streliť do 5.minút druhý gól. Podarilo sa to presne po 5.minútach. Gól sa zrodil po najkrajšej kombinácii
stretnutia. Na ľavej strane súperovej polovici Ivo vyviezol loptu, presnou prihrávkou našiel Jakuba, ktorý mu na
dotyk opätoval finálnu prihrávku a Ivo perfektne zakončil, 2:0. V 43.minúte sme sa opäť radovali. Z ľavej strany
z rohového kopu Jakub Papáč poslal polovysoký prudký center na prednú tyč a jemným tečom (hlavou) sa o
náš tretí gól zaslúžil Sasha Onyshchuk. V oficiálnom zápise zo stretnutia rozhodca nesprávne uviedol ako
strelca priamo z rohového kopu Jakuba Papáča. 3.minúty pred koncom po našom zaváhaní v obrannej činnosti
hostia skorigovali na 3:1.
V 2.polčase sme zvýšili bojovnosť, spresnili prihrávky. Na našu hru sa už dívalo podstatne lepšie. Hralo sa viac
na súperovej polovici. Som rád, že aj po dnešnom stretnutí sme boli vysmiatí, naviac po víťaznom.

Naša víťazná zostava: Saenz, Ondrejka, Š. Števula, Mikluš, Onyshchuk, Papáč „C“, K. Al-Zabidi, Medňanský,
Vnenčák, Sokolský, Lašutová, Proks, Mižura. Chýbali zranení Hulík, Šalitrošová.

II.LIGA-MŽ-U13-SK.A-VSFZ 17.kolo: 18.04.2018, 16.45 FC Lokomotíva Košice „A“ - FK Junior Košice 2:0 (1:0)

tréner Urban | 18.04.2018

V dohrávke 17. kola sme po lídrovi súťaže, (15.kolo KAC) potrápili druhý celok súťaže FC Lokomotívu „A“. Náš
výkon nemal chybu. Zdobila ho maximálna bojovnosť, nasadenie a snaha po zisku lopty o herné kombinácie,
nie bezhlavé odkopávanie. Z výkonu mojich zverencov mám veľkú radosť. Aj po prehratom stretnutí, sme boli
právom vysmiatí. Súper zaslúžene vyhral. V jeho zostave hrali okrem jedného hráča (2006), všetko hráči
narodení v roku 2005. U nás len jedna 2005-ka, aj to v bráne striedaná 2007-kou. V základnej zostave štyri
2007-ky, zbytok 2006-ky.
Škoda nešťastného gólu v závere 1. polčasu, keď po našom odkope sa lopta od súperovho hráča odrazila pred
našu bránku k nekrytému hráčovi, ktorý skóroval. Takýto „šťastný gól“ domácich sme si určite nezaslúžili.
Aj v 2. polčase sme pokračovali v našom disciplinovanom výkone, bojovali sme vzorovo. Súperovi sme veľa
nedovolili. Kapitulovali sme už len raz a tak pre porovnanie: výsledok z jesennej časti 1:8, v jarnej časti 2:0.
Už sa teším na nedeľu, keď doma privítame našich športových priateľov, menovcov zo Šace. Zodpovedne sa
pripravíme a verím, že po stretnutí budeme vysmiatí, tentokrát po víťaznom stretnutí.
Naša zostava: Saenz, Hulík, Ondrejka, Š. Števula, Mikluš, Onyshchuk, Papáč „C“, K. Al-Zabidi, Vnenčák,
Medňanský, Proks, Lašutová, Sokolský. Zo zdravotných dôvodov chýbali Šalitrošová a Mižura.

FK Junior Košice (SK)

V sobotu a v nedeľu sme sa zúčastnili medzinárodného turnaja v Prešove.
Naša zostava: Hulík, K.Al-Zabidi, Vnenčák, Milkuš „C“, Dura, Onyshchuk, Lašutová, Kohoutek, Sirovec, F. Števula, dodatočne nahradil zranenú Šalitrošovú, Hrubý, len v sobotu, v nedeľu ?

stretnutie o 25. miesto:
CFT Prešov - Sokol Ľubotice (SK) – FK Junior Košice 3:2 Góly: Onyshchuk, Vnenčák, prihrávky:
Vnenčák, Onyshchuk.

V stretnutiach, v ktorých sme prehrali na nuly, sme sa prakticky nedostali do zakončenie. Súperi boli minimálne o triedu lepší. Naše výkony v prvých štyroch stretnutiach boli na hraniciach našich
schopností. S Ľuboticami sme boli mierne lepším družstvom, žiaľ neudržali sme vedenie. Škoda, že nám to do brány nepadlo po priamom kope Vnenčáka, strela skončila na brvne.

V prvom stretnutí v nedeľu a v poslednom v skupine, sme zahanbujúco po katastrofálnom výkone prehrali 12:0. Za 6´ sme prehrávali 5:0. Ak by sa odohrávalo stretnutie v boxe, hodil by som do
ringu uterák, (technické k.o.) Nekoncentrovaní, nedisciplinovaní, odovzdaní. Prehrať sa môže, ale nie takým spôsobom. Ale iný výsledok sme si nezaslúžili. Prakticky sme boli 25´ na kolotoči.
V stretnutí o konečné 25. miesto sme opäť hrali s Ľuboticami. Už v 4´sme prehrávali, v 7´sa nám podarilo vyrovnať, po prihrávke Alexa trafil Sasha. Z nerozhodného výsledku sme sa tešili len 2´.
V 17´sme už prehrávali 3:1. Záverečných 5´patrilo nám, ale stačili sme 3´pred koncom len znížiť na konečných 3:2. Súper v tomto našom druhom vzájomnom stretnutí mal mierne na vrch a
zaslúžene vyhral.
Celkovým víťazom turnaja sa stalo družstvo z našej skupiny, Karpaty Lviv A (UA) a ďalšie družstvo z našej skupiny, SJFSSOR Uzhgorod (UA) skončilo na konečnom 4. mieste. Naviac, najlepším brankárom a nalepším hráčom v poli boli hráči z Karpaty Lviv A (UA). Žiaľ, my o takej širokej a kvalitnej základni akú majú Karpaty Lviv, môžeme len snívať. Ich druhé družstvo Karpaty Lviv B (UA), skončilo na 3. mieste. To hovorí za všetko.
Za účasť na turnaji ďakujem pánovi Miklušovi, ktorý bol našim najlepším nehrajúcim „hráčom“ .
A samozrejme aj všetkým rodičom mojich zverencov, za umožnenie hrať proti kvalitným zahraničným družstvám.

II.LIGA-MŽ-U13-sk. A - VSFZ 16.kolo: 08..04.2018, 11.45 FK Junior Košice – MFK Rožňava 2:2 (0:1)

tréner Urban | 08.04.2018

Po prvom polčase sme nezaslúžene prehrávali 0:1. Prvých 20. minút sa odohrávalo väčšinou pred bránou
hostí. Nepremenili sme štyri gólové šance, raz po zakončení Karima pomohlo hosťom brvno. Potvrdilo sa
známe nedáš – dostaneš. V 23. minúte, po rohovom kope sme boli málo dôrazní, nedokázali sme loptu odohrať
do bezpečia a tak sme po nemastnej – neslanej strele inkasovali. Bol to lacný gól, ktorému sa dalo zabrániť.
Druhý polčas bol herne vyrovnanejší. V druhom polčase, kvôli bolestiam chrbta, už do hry nezasiahla Meri, čo
už pri neúčasti Sashu v tomto stretnutí (sviatky na Ukrajine), bolo značné oslabenie. Aj napriek tomu moji
zverenci zabojovali. Odmena prišla už v 35. minúte, keď Dano výborne prihral Aďovi a ten dobre umiestnenou
strelou nedal šancu brankárovi. Útoky sa striedali na oboch stranách. Veľmi blízko k druhému gólu sme boli my.
Jakub presne rozohral rohový kop, na ktorý si nabehol Dano a jeho zakončenie hlavou skončilo na brvne.
V 54. minúte, 6. minút pred koncom, sme po druhý raz prehrávali. Treba športovo uznať, že tento gól padol po
skvelom uvoľnení sa 1 na 1 a po následnej prudkej strele cca z 12 metrov k pravej tyčke. Koniec stretnutia sa
blížil. Preskupil som zostavu a odmenou nám bol zaslúžený gól na konečných 2:2. Sajmona zo stredu obrany
som posunul do útoku a odmena prišla. Bol to práve Sajmon, ktorý sa presadil cez obrancu z ľavej strany a
prízemnou prihrávkou, ako na tácke, našiel Aďa a ten z dvoch - troch metrov do odkrytej bránky vyrovnal.
Zaslúžene.
Dnes náš herný výkon nebol optimálny. Lopta nás často neposlúchala pri preberaní aj prihrávaní. Niet
sa čo diviť. Dnes sme sa dostali po prvý krát na prírodnú trávu. V príprave sme všetky TJ absolvovali na
umelom povrchu a v hale. Zdobila nás bojovnosť a nasadenie.
Po nerozhodnom výsledku je mierne sklamanie, ale na druhej strane treba vidieť, že sme vyrovnali v
predposlednej minúte stretnutia. Znova ako už tradične, sme mali mladšie družstvo ako súper. Naše zloženie:
1x ročník nar. 2005, 6 x 2006, 5 x 2007. Súperové zloženie: 3 x 2005, 10 x 2006, 2 x 2007. Naše dievčatá
(2006) sú uvedené medzi 2007 a u súpera dievča (2005), medzi 2006.
Naša zostava: Bogdan Saenz, Meri Šalitrošová, Sajmon Števula, Ivo Mikluš, Šimi Ondrejka, Jakub Papáč „C“,
Karim Al-Zabidi, Aďo Sokolský, Alex Vnenčák, Filip Proks, Dano Medňanský, Emma Lašutová.

Záznamy: 181 - 190 zo 331