FK Junior Košice - FK Junior Šaca          4:1

FK Junior Košice - FA Benecol                6:1

FK Junior Košice - Rožňava                    4:2

Zostava: Ondrejka, Kováč, Š. Števula, M. Géci, Papáč, Mikluš, K. Al-Zabidi, Kubík, Šalitrošová, Proks, Bamhor.

Strelci gólov: Kubík 9, Š. Števula 2, Mikluš 2, M. Géci.

Prihrávky na góly: Papáč 3, Mikluš 2, Kubík 1, Šalitrošová 1,  Al-Zabidi 1, Kováč 1, Proks 1.

V poradí II. turnaji prípraviek U 10+11, v ktorom sme boli usporiadateľom, sme nastúpili už v oboch kategóriach. V kategórii U11 sme opäť nenašli premožiteľa, aj napriek tomu, že naše družstvo bolo vyskladané z 8 hráčov U10, z 2 hráčov U9 a iba jeden hráč bol z U11.

V prvom stretnutí proti FK Junior Šaca to nebol oslnivý výkon. Nik z nášho družstva nepodal výkon, na ktorý má. Viazla kombinácia, veľa herných situácii sme neriešili futbalovo, báli sme sa hrať. V druhom stretnutí proti FA Benecol to už bolo výrazne lepšie, o čom hovorí aj konečný výsledok. V treťom stretnutí sme si zmerali sily s družstvom Rožňavy. Bolo to herne najvyrovnanejšie stretnutie. Do polčasu sme šli do dvojgólového vedenia. V druhom polčase sme dovolili hosťom vyrovnať na 2:2, keď za stavu 2:1 sme zahodili vyloženú šancu a z protiútoku sme inkasovali. Náš výborný výkon sme ale okorenili ešte 2 gólmi a tešili sme sa z tretieho víťazstva.  Odohrali sme tri ťažké stretnutia, pre desiatich našich hráčov vo vyššej vekovej kategórii. Preto veľmi tešia naše víťazstvá, ale hlavne herný prejav, v ktorom sme neboli slabší ako súperi. Pochvala celému družstvu.

Ďakujem aktívnom rodičom za pomoc pri usporiadaní turnaja prípraviek.

Tréningový proces pokračuje v pondelok, (v prípade zlého počasia v telocvični) o 17.00.