3.stretnutie: FK Junior Košice – FC Lokomotíva                       0:6

1.stretnutie: FK Junior Košice – KAC Košice              11:2

Góly: Sajmon 2, Jakub 2, Karim 2, Dano 2, Ivo, Rišo a vlastný.

Prihrávky: Rišo 3, Karim 3, Meri 2, Jakub.

2.stretnutie: FK Junior Košice – FC Lokomotíva         18:0

Góly: Karim 6, Rišo 5, Jakub 2, Sajmon 2, Ivo 2, Dano.

Prihrávky: Rišo 7, Sajmon 3, Karim 3, Jakub 2, Meri, Ivo

3.stretnutie: FK Junior Košice – FK Galaktik                3:1

Góly: Ivo,Sajmon, Rišo.

Prihrávky: Dano, Šimi.

Zostava U11: Luky Čančinov, Meri Šalitrošová, Šimi Ondrejka, Sajmon Števula, Karim Al-Zabidi, Rišo Kubík, Dano Medňanský, Ivo Mikluš, Jakub Papáč.

II.turnaj jesennej časti ligy prípraviek U 10+11, sme odohrali na ihrisku FK Galaktik Košice.. Všetci naši hráči U11 opäť pokračovali vo výborných kolektívnych a disciplinovaných výkonoch.  Bolo zážitkom pozerať sa na našu hru , ktorá sa musela páčiť prítomným divákom. Výborné kombinácie, časté zakončenie, perfektná obranná činnosť. V 3. stretnutí s domácim Galaktikom sme sa natrápili, do polčasu sme prehrávali po jedinej vydarenej strele súpera. My sme nepremenili do polčasu tri gólové šance. Druhý polčas sme začali výborne a Ivo po prihrávke Dana perfektnou strelou vyrovnal. Záver stretnutia patril nám. Na 2:1 zvyšoval Sajmon z polovice ihriska po hrúbke ináč výborného brankára Galaktiku, ktorý ich viackrát podržal. Naše zaslúžené víťazstvo pečatil 2. minúty pred koncom Rišo po prihrávke od nášho brankára Šimiho. Za predvedené výkony na obidvoch turnajoch patrí mojim zverencom zaslúžená pochvala, boli ste skvelí. Už sa teším na najbližšiu nedeľu, keď III. turnaj usporiadame my, na našom ihrisku. JUNIOR DO TOHO!!!

Tréner  U11: Urban Vladimír