Olšany u Prostějova, U9 /r. 2006 a mladší/, Olšany CUP, 20. jún 2015

FK Junior Košice - Olšany                       2:1
FK Junior Košice - Bludov                       7:0
FK Junior Košice - Slatinice                     6:1

Základnú skupinu sme suverénne vyhrali a s plným bodovým ziskom sme postúpili do finálovej skupiny.

Naše výsledky: finálová skupina

FK Junior Košice - Orbita Bukovno (PL)     0:3
FK Junior Košice - Trnava "A"                     0:2
FK Junior Košice - Trnava "B"                     2:1
FK JUnior Košice - Líšeň                            2:3

Celkové umiestnenie na turnaji: 4. miesto / 30 družstiev /

Strelci našich gólov: Kubík 15, Papáč a Al-Zabidi 4, Ondrejka 2, Šalitrošová, Števula, Mikluš po 1.
Prihrávky na góly: Števula 5, Papáč 4, Mikluš 3, Šalitrošová 3, Kubík 2, Al-Zabidi 1.

O náš úspech na turnaji sa zaslúžili: Hulík, Števula, Al-Zabidi, Kováč, Papáč, Ondrejka, Kubík, Šalitrošová, Mikluš, Proks, Gutray, Kollárik a samozrejme náš fanklub.

V turnaji sme odohrali šesť víťazných stretnutí. Trikrát sme odišli po prehrách smutní. Dokonca raz aj s plačom, keď nás "rozkopal" súper z Poľska. Podľa môjho názoru nezvládol stretnutie rozhodca, ktorý nedostatočne trestal nečistú, zákernú hru súpera. Celkový víťaz Spartak Trnava bol nad naše sily. V poslednom stretnutí s Sk Líšeň sme odohrali veľmi dobré stretnutie, v ktorom sme vyhrávali 2:1. Súper ale využil naše zaváhanie a otočil výsledok na konečných 2:3. Nevadí, nabudúce si dáme väčší pozor a budeme ešte úspešnejší. Celé družstvo výborne reprezentovalo náš klub za hranicami  Slovenska a opäť za tradičnej pomoci fanklubu obsadilo skvelé štvrté miesto. Pohár z tohto turnaja bude mať v držaní Filipko Proks.

tréner Urban