STRÁŽSKE , U10 / r.2006 a mladší – 09.01.2016

10.01.2016 19:38

 

V ÚVODNOM TURNAJI V NOVOM ROKU 2016 SME NEUSPELI

 

Naše výsledky v skupine „B“:

 

1. FK Junior - Bardejov                       0:2

2. FK Junior - Užhorod                        0:2

3. FK Junior - FAMT Prešov                0:1

4. FK Junior - ŠTICH Humenné           1:0

 

Umiestnenie v skupine: 4. miesto

 

Stretnutie o 7. miesto

 

FK Junior – FK Humenné                   3:2

 

Celkové umiestnenie na turnaji: 7. miesto /10. družstiev/

 

Góly: Kubík 3, Al-Zabidi

        

Prihrávky na góly: Ondrejka, Mikluš

 

Naša zostava: Mišo Hulík, Lukáš Čančinov, Sajmon Števula, Jojo Kováč, Šimi Ondrejka, Jakub Papáč, Rišo Kubík, Ivo mikluš, Karim Al-Zabidi, Filip Proks, Kiko Bamhor, Mariana Šalitrošová, Šimon Topolčani

 

V prvom našom stretnutí na turnaji sme sa stretli s Bardejovom. Po sotva priemernom našom výkone sme sa nedokázali strelecky presadiť. Naopak súper dvakrát skóroval. V hre smerom dopredu sme „zabudli“ na našu kombinačnú hru.

 

Druhé stretnutie s Užhorodom bolo podobné tomu prvému. Opäť sme sa nepresadili strelecky. Naše zakončenie bolo žalostné. Opäť sme nedali gól a bez nich sa nevyhráva.   

 

V treťom stretnutí s FAMT sme boli lepším družstvom, ale gól sme nedali. Súperovi stačil na víťazstvo jeden gól.  Nedorozumenie troch našich hráčov pred našou bránkou, ktorí sa ponúkali kto loptu odkopne do bezpečia, využil súper na strelenie víťazného gólu. Samozrejme to sa stáva aj väčším družstvám. My sme žiaľ podstatne viac chýb urobili v hre smerom dopredu. Tam bola hlavná príčina toho, že sme opäť prehrali.

 

V poslednom stretnutí boli našimi súperkami dievčatá zo ŠTICH Humenné. Naše strelecké trápenie pokračovalo ďalej. Náš prvý gól na turnaji sa nám predsa len podarilo dať. Po prihrávke od Šimiho zakončoval Rišo. Náš herný prejav neprevýšil náš priemer.

 

V stretnutí o 7. miesto sme sa stretli s družstvom FK Humenné. Do vedenia išiel súper. Nám sa podarilo skóre stretnutia otočiť. Na 1:1 vyrovnal Rišo, druhý gól pridal z pokutového kopu. Škoda, že sa nepresadil strelecky skôr, proti herne silnejším súperom, lebo práve Riša máme v družstve na strieľanie  gólov. Náš víťazný gól na 3:2 bol taký, na aký sme zvyknutí. Po kombinácii na dotyk po osi  Jakub – Sajmon – Ivo - Karim, posledne menovaný dával gól do odkrytej ľavej strany bránky. Paráda!

 

Poznámka: pri všetkej úcte k organizátorovi mám viac negatívnych pripomienok k turnaju.

Slabé osvetlenie nad palubovkou, klzký povrch palubovky, rozmery palubovky vhodnejšie na hru 4+1. nejednotnosť pravidla: výkop brankára cez pol palubovky. Po výkope cez pol sme dostali prvý gól od Bardejova, ktorý nemal platiť. Hrať sa nemuselo hrať na jednej strane na mantinel, lebo tam stále niekto zavadzal, (otvorené dvere). Rozhodovať deťom by mali rozhodcovia v dresoch SFZ, (rešpekt u detí) aj keď netvrdím, že tí čo pískali nás poškodili. My sme na turnaji zahrali pod naše schopnosti. Určite vieme hrať lepšie. Ja som presvedčený, že herný výpadok bol spôsobený dňami bez tréningov počas sviatkov. Od pondelka, 11.01. všetko dobehneme a dobre sa pripravíme na najbližší turnaj v Šaci.

 

Poďakovanie všetkým rodičom za bezpečnú dopravu a povzbudzovanie. Ďakujeme!!!

 

tréner Urban