Veľkonočný turnaj FK Junior Košice, kategória U7, ročník 2007 a ml., 15.3.2014

18.03.2014 18:06

Veľkonočný turnaj – FK Junior Košice, kategória U7, ročník 2007 a ml., 15.3.2014,
 

Náš tím:
Ivan Mikluš,
Samuel Červienka,
Karin Al Zabidi,
Oliver Lešo,
Marianka Šalitrošová,
Tomáš Géci,
Alex Tančák,
Šimon Topoľčány,
Michal Hulík


  Fotogaléria z turnaja

Naše zápasy

  góly
FK Junior Košice – FA Benecol Košice 4:0 Ivan Mikluš 3,
Marianka Šalitrošová 1
FK Junior Košice – FAMT Prešov 2:0 Ivan Mikluš 1, 
Marianka Šalitrošová 1
FK Junior Košice – SJFSSOR Užhorod 2:2 Tomáš Géci 1,
Oliver Lešo 1
FK Junior Košice – Junior Šaca 5:0 Marianka Šalitrošová 2,
Oliver Lešo 1, Tomáš Géci 1
FK Junior Košice – SK Novohrad Lučenec 3:0 Oliver Lešo 1, Karim Al Zabidi 1,
Marianka Šalitrošová 1
   


Naši najmladší  sa predstavili na svojom prvom tohtoročnom domácom turnaji kategórie U7, ročník 2007 a ml. a napriek tomu, že len v jednom zápase inkasovali 2 góly a tento zápas remizovali, obsadili „iba“ 2. miesto.

Vstup do turnaja sme  mali veľmi dobrý, keď  nad FA Benecol  sme zvíťazili bez väčších zaváhaní 4:0 a súperovi sme dovolili iba 2 x ohroziť našu bránku. Na druhý zápas sme nastúpili proti FAMT Prešov a od 3. minúty sme vyhrávali gólom Ivka Mikluša 1:0.

Zápas nemal vysoké tempo, na oboch stranách bez  väčších vyložených gólových akcií, ale pod našou kontrolou. Peknou strelou sa prezentoval v polovici zápasu Šimon Topoľčany, ale minul súperovu bránku.  Na konečných 2:0 vydarenou akciou a strelou zvýšila stav Marianka Šalitrošová.

Tretí zápas sme odohrali proti Užhorodu a podľa  už odohraných zápasov na turnaji sme predpokladali, že to bude dôležitý a možno rozhodujúci  súboj o celkové  víťazstvo na tomto turnaji.  Zápas začal lepšie súper  a hneď v úvode strelil svoj prvý gól. Naši hru vyrovnali, bojovali a stav zápasu postupne otočili gólmi Tomáša Géciho a Olivera Leša na 2:1. Súper ale asi 4 minúty pred koncom vyrovnal stav  na konečných 2:2. Bol to najlepší a najvyrovnanejší  zápas turnaja. Naši  príkladne bojovali , snažili sa, ale aj súper potvrdil svoje kvality a na tento turnaj prišiel s veľmi dobrým tímom. Remíza v tomto zápase bola pre nás úspechom, ale  pri troche šťastia  sme tento duel mohli aj vyhrať.

Štvrtý a piaty zápas na turnaji sme zvládli bez väčších zaváhaní, neinkasovali sme ani jeden gól a súperom sme ich vsietili spolu 8.

O konečnom poradí na prvom a druhom mieste teda rozhodovalo skóre, ktoré malo mužstvo z Užhorodu lepšie, keď svojím súperom  nastrieľalo 25 gólov a inkasovalo iba 4.

Náš tím na tomto turnaji predviedol pre túto kategóriu zaujímavý  futbal s kolektívnym poňatím hry, hoci fyzicky nedominovali, všetci príkladne bojovali a úspech sa dostavil.

K ďalšiemu peknému úspechu hráčke, hráčom  a trénerovi  gratulujeme, rodičom ďakujeme  za  podporu, pomoc  a ochotu pri organizovaní vydareného turnaja a tešíme sa na ďalšie spoločné akcie s klubom Junior Košice.

Ocenení hráči nášho tímu:
Marianka Šalitrošová – najužitočnejší hráč turnaja

Držiteľ klubového  pohára za umiestnenie:  Karim Al Zabidi


Celkové poradie tímov:
1. SJFSSOR Užhorod
2. FK Junior Košice
3. Novohrad Lučenec
4. FAMT Prešov
5. FA Benecol Košice
6. Junior Šaca