Diskusné fórum

2.kolo ligy MŽ U13 skup. A, dohrávka 5.9.2018 o 17.45 hod.

Hugáň | 12.09.2018

FK Junior Košice - FK Galaktik A 2:0

Okienko z lavičky :

Tento zápas sme odohrali v plnej zostave, nechýbal nikto z celého kádra.
Všetci hráči a hráčky pristúpili zodpovedne k zápasu, čo potvrdili dobrým vstupom do zápasu. Niektorí z kádra, priestor zasiahnuť do hry nedostali, no fandili družstvu z lavičky. Skóre na 1:0 v náš prospech otvoril Karim po priamom kope. V prvej polovici prvého polčasu po faule súpera v šestnástke na Ivka nariadil arbiter pokutový kop. Sajmon ho premenil a zvýšil na 2:0, stanovil skóre prvého polčasu stretnutia, ako aj celého zápasu.

Druhý polčas sme disciplinovane súpera zatlačili a v priebehu 35-tej až 50-tej minúty to bol bojovný výkon z našej strany, škoda našich nepresností, súper nám vzdoroval i za cenu faulov, niektoré momenty boli na hrane, no píšťalka ostala nemá. Za zmienku stojí ešte strela Sašu z 57-ej minúty, ktorú súperov brankár kryl. Do kabín putovalo družstvo za potlesku tribúny. Zaslúžene, herný prejav aj výsledok hovoria za všetko.

Gratulujeme k výhre. Len tak ďalej Juniori.!

II.LIGA-MŽ-U13-SK.A-VSFZ 4.kolo: 02.09.18, 11.45 FK Galaktik „B“ - FK Junior Košice 1:4 (1:0)

tréner Urban | 02.09.2018

Góly: Juro, Alex, Sasha, Šimi. Asistencie: Jakub, Karim.

Naša zostava: Mišo Hulík, Šimi Ondrejka, Sajmon Števula, Ivo Mikluš, Sasha Onyshchuk, Jakub Papáč, Karim Al-Zabidi, Alex Vnenčák, Juro Špacai, Simon Kohoutek, Dano Medňanský, Tomáš Sirovec, FilipProks,Tomáš Ernst.

Po 30´ trápení v 1.polčase, ktorý sme prehrali 1:0, prišlo z našej strany v 2.polčase prebudenie, v ktorom sme domácich prakticky nepustili na našu polovicu a náš výborný druho pol časový výkon sme okorenili „len“ 4 gólmi. Sled gólov: 20´- domáci 1:0, 46´ - Juro 1:1, asist. Jakub, 50´ - Alex 1:2, 56´ - Sasha 1:3, asist. Karim, 59´ - Šimi 1:4.

II.LIGA-MŽ-U13-SK.A-VSFZ 1.kolo: 28.08.18, 17.15 FK Janočko Academy - FK Junior Košice 3:4 (2:1)

tréner Urban | 29.08.2018

Góly: Sasha 2, Ivo, Sajmon z pok. kopu. Asistencie: Ivo, Sasha, Juro, Alex.
Naša zostava: Mišo Hulík, Šimi Ondrejka, Sajmon Števula, Ivo Mikluš, Sasha Onyshchuk, Jakub Papáč „C“, Karim Al-Zabidi, Alex Vnenčák, Aďo Sokolský, Mery Šalitrošová, Juro Špacai, Simon Kohoutek. Tomáš Ernst.

Po odložených stretnutiach 1. a 2.kola, sme pre odstúpenie Šace zo súťaže nehrali ani v 3.kole. Konečne v dohrávke 1.kola z 12.08. sme už hrali a veľmi dobre. Vo výbornom stretnutí, v ktorom obe družstvá predviedli kvalitný výkon, sme sa po stretnutí tešili z víťazstva. Náš prvý gól (9´) v sezóne aj v tomto stretnutí strelil Sasha. Asistoval Ivo. Domáci vyrovnali v 20´ z pokutového kopu a v záverečnej 30´ otočili skóre z priameho kopu z 25 m. Za predvedenú hru to bol pre nás krutý výsledok.
V druhom polčase sme dokonca v 35´ prehrávali 3:1, po našej nepresnej rozohrávke. Ani po treťom inkasovanom góle sme to nezabalili. Trpezlivým, disciplinovaným, bojovným výkonom, sme v 44´ znížili na rozdiel gólu. Autorom bol Ivo, asistoval Sasha. O minútu nato (45´) skóroval opäť Sasha, asistoval Juro. Náš výborný výkon sme dokonali v 53´. Po faule na Alexa v pokutom území, nasledoval pokutový kop, ktorý bezpečne premenil Sajmon. Za predvedenú hru si moje družstvo zaslúži veľkú jednotku.

PZ FK Junior U 13 - FC Lokomotíva U 13 7:2 (3:2)

tréner Urban | 22.08.2018

Hralo sa na požiadavku kolegu z Lokomotívy na celé ihrisko s počtom hráčov 1+10, lebo ich U 13 bude tak hrať v 1. lige Pre nás to bolo vôbec prvé stretnutie hrané na celom ihrisku. My budeme hrať v 2. lige na skrátenom ihrisku 1+8. Náš výkon nemal chybu. Do družstva výborne zapadli Tomáš Ernst - brankár a Juro Špacai - stredný obranca. V prvom polčase sme viedli 3:0, nepremenili sme ešte štyri šance a tak hostia znížili na rozdiel gólu.
V druhom polčase sme pokračovali vo výbornom výkone a pridali štyri góly a zahodili päť šancí. Zaslúžené víťazstvo.
Naše góly: Aďo 3, Simon, Sasha, Ivo, Šimi.
Zostava: Ernst, Šalitrošová, Špacai, Števula, Mikluš, Ondrejka, Papáč, Vnenčák, Al-Zabidi, Onyshchuk, Sokolský, Medňanský, Proks, Kohoutek, Sirovec.

POĎAKOVANIE

tréner Urban | 02.07.2018

Tradičným stretnutím na Poráči sme definitívne ukončili úspešnú sezónu 2017/18. Považujem si za povinnosť poďakovať sa všetkým JUNIOROM za spoluprácu v ukončenej sezóne. A ešte raz aj takto cez riadky, ďakujem za darček, ktorý ste mi na Poráči darovali. JUNIOR DO TOHO!

TROPHY CUP U 11

tréner Urban | 24.06.2018

Blesková správa: 1.miesto

a hodnotenie je prístupné po skopírovaní linku do vášho prehliadača:
https://drive.google.com/file/d/1S7fwuA8looInUMlsN2hJfjHHuO4IVD8L/view?usp=sharing

KRAĽOVANY CUP U12

Tréner Urban | 23.06.2018

Blesková správa: 1.miesto

a hodnotenie je prístupné po skopírovaní linku do vášho prehliadača:
https://drive.google.com/file/d/15WrReegEhTQ-dIpoq0E61l4qUY-ZGkvB/view?usp=sharing

KRAĽOVANY 2018 kat. U7

Peter Dziak | 19.06.2018

V prvom rade sa chcem poďakovať rodičom, že umožnili svojim šampiónom účasť na tomto turnaji.
Usporiadateľovi ďakujem za bezproblémový priebeh turnaja.
V skupine sme sa postupne stretli s chlapcami :
FC Attack Vrútky, MFK Ružomberok, MFK Tatran Liptovský Mikuláš, FK Kolárovo a MFK Dolný Kubín.

MFK Ružomberok : Junior Košice 3:1 / Marques Tudevdorj /
FC Vrútky : Junior Košice 5:0
MFK Tatran L.Mikuláš : Junior Košice 7:0
Junior Košice : MFK Dolný Kubín 0:3
FK Kolárovo : Junior Košice 4:1 / Maxim Onyshchuk /

zápas o konečné 5. miesto
FC Vrútky : Junior Košice 0:1 / Marcus Forray /

Moji zverenci boli na tomto turnaju určite najmladší v kat. U7
Tento turnaj bol pre nich prvý ( na tráve ) a preto sme všetci ( tréner, hráči a rodičia ) v prvom rade išli po skúsenosti.
Verte, že svojim prístupom, odhodlaním a hlavne obrovskou chuťou po víťazstvách zanechali perfektnú reklamu pre náš klub.
Chlapci si zaslúžia obrovské uznanie.
Nominovaný:
Maxim Onyshchuk, Oliver Kristiňák ( C ), Jakub Liam Timar, Samuel Bagoga (GK), Marqus Tuderdovj, Marcus Forray, Gabriel Chmura, Filip Doboš, David Badža a Oliver Dudas ( GK ).

II.LIGA-MŽ-U13-SK.A-VSFZ 26.kolo: 17.06.18, 11.45 TJ FK V. Opátske - FK Junior Košice 11:1 (6:1)

tréner Urban | 18.06.2018


Gól: Ivo, prihrávka: Karim

Naša zostava: Mišo Hulík, Bogdan Saenz, Šimi Ondrejka, Sajmon Števula, Ivo Mikluš, Sasha Onyshchuk, Jakub Papáč „C“, Karim Al-Zabidi, Alex Vnenčák, Aďo Sokolský, Dano Medňanský, Filip Proks, Mery Šalitrošová, Emma Lašutová, Maťo Mižura.

Našu prvú sezónu v II.lige MŽ sme zakončili vysokou prehrou so súperom, ktorý hral v súťaži najlepší futbal. To však nič nemení na absolútnej spokojnosti s končenou sezónou.
Nezanedbateľné fakty zo stretnutia: v zostave domácich hral jeden hráč narodený v roku 2007, u nás až siedmi, resp. medzi nich patria aj Mery a Emma. Za domácich siedmi hráči narodení v roku 2005, ktorí končia v tejto kategórii a prechádzajú do SŽ, u nás jeden. A napokon za domácich šesť hráčov narodených v roku 2006, u nás sedem hráčov. Prakticky naše celé družstvo, až na Bogdana, ostáva v kategórii MŽ.
Stretnutie malo od začiatku jednoznačný priebeh. Na úvodný gól domácich z 5´ sme síce v 7´ odpovedali vyrovnávajúcim gólom na 1:1, ale bol to aj náš posledný v tomto stretnutí. Priamy kop rozohral Sajmon na Karima, ktorý sa z ľavej strany presadil cez protihráča, ktorý bol o dve hlavy vyšší. Po jeho presnej prihrávke ľavou nohou nechytateľne zakončil hlavou Ivo, ktorý patrí medzi našich najnižších hráčov. Palec hore!
Domáci podali výborný výkon. Ich šesť gólov padlo po pekných kombináciach, ktorým sme mohli len veľmi ťažko zabrániť. Jeden gól sme dostali z pok. kopu, jeden bol vlastný a ostatným trom gólom sme pri lepšom riešení mohli zabrániť. Zaslúžené víťazstvo domácich, na ktorých sme nestačili. Hanbu sme si neurobili, aj keď výsledok tomu nahráva. Jednoducho nám starší súper viac nedovolil.
V konečnej tabuľke sme skončili presne v strede, na 7.mieste. Viac ako umiestnenie sú pre mňa dôležitejšie naše kvalitné výkony, ktoré sme podávali v priebehu celej sezóny.
V TJ pokračujeme v tradičných dňoch od 17.00 do 27.06. Posledná TJ je pozvánkou pre všetkých rodičov a rodinných príbuzných na aktívnu účasť na TJ. Všetkých Vás očakávam. Naši zverenci si to zaslúžia.
Príprava na sezónu 2018/19 začína 23. júla o 17.00 na Ostrovského.

Re:II.LIGA-MŽ-U13-SK.A-VSFZ 26.kolo: 17.06.18, 11.45 TJ FK V. Opátske - FK Junior Košice 11:1 (6:1)

Deni Al-Zabidi | 18.06.2018

Celému družstvu na čele s Trénerom a vedením klubu patrí obrovské poďakovanie za tú to úspešnú sezónu, na jej začiatku si dovolím tvrdiť, že aj keď sme našim verili nikto si nedovolil predpovedať takéto konečné umiestnenie v strede tabuľky, ktoré vzhľadom na vekové zloženie nášho družstva a jeho prakticky dovtedy žiadne skúsenosti v lige MŽ U13 je naozaj obrovským úspechom.
Klobúk dole a všetky palce hore !!!
Tešíme sa už teraz na nasledujúcu sezónu :)

Záznamy: 1 - 10 zo 182
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok