Diskusné fórum

POĎAKOVANIE

tréner Urban | 02.07.2018

Tradičným stretnutím na Poráči sme definitívne ukončili úspešnú sezónu 2017/18. Považujem si za povinnosť poďakovať sa všetkým JUNIOROM za spoluprácu v ukončenej sezóne. A ešte raz aj takto cez riadky, ďakujem za darček, ktorý ste mi na Poráči darovali. JUNIOR DO TOHO!

TROPHY CUP U 11

tréner Urban | 24.06.2018

Blesková správa: 1.miesto

a hodnotenie je prístupné po skopírovaní linku do vášho prehliadača:
https://drive.google.com/file/d/1S7fwuA8looInUMlsN2hJfjHHuO4IVD8L/view?usp=sharing

KRAĽOVANY CUP U12

Tréner Urban | 23.06.2018

Blesková správa: 1.miesto

a hodnotenie je prístupné po skopírovaní linku do vášho prehliadača:
https://drive.google.com/file/d/15WrReegEhTQ-dIpoq0E61l4qUY-ZGkvB/view?usp=sharing

KRAĽOVANY 2018 kat. U7

Peter Dziak | 19.06.2018

V prvom rade sa chcem poďakovať rodičom, že umožnili svojim šampiónom účasť na tomto turnaji.
Usporiadateľovi ďakujem za bezproblémový priebeh turnaja.
V skupine sme sa postupne stretli s chlapcami :
FC Attack Vrútky, MFK Ružomberok, MFK Tatran Liptovský Mikuláš, FK Kolárovo a MFK Dolný Kubín.

MFK Ružomberok : Junior Košice 3:1 / Marques Tudevdorj /
FC Vrútky : Junior Košice 5:0
MFK Tatran L.Mikuláš : Junior Košice 7:0
Junior Košice : MFK Dolný Kubín 0:3
FK Kolárovo : Junior Košice 4:1 / Maxim Onyshchuk /

zápas o konečné 5. miesto
FC Vrútky : Junior Košice 0:1 / Marcus Forray /

Moji zverenci boli na tomto turnaju určite najmladší v kat. U7
Tento turnaj bol pre nich prvý ( na tráve ) a preto sme všetci ( tréner, hráči a rodičia ) v prvom rade išli po skúsenosti.
Verte, že svojim prístupom, odhodlaním a hlavne obrovskou chuťou po víťazstvách zanechali perfektnú reklamu pre náš klub.
Chlapci si zaslúžia obrovské uznanie.
Nominovaný:
Maxim Onyshchuk, Oliver Kristiňák ( C ), Jakub Liam Timar, Samuel Bagoga (GK), Marqus Tuderdovj, Marcus Forray, Gabriel Chmura, Filip Doboš, David Badža a Oliver Dudas ( GK ).

II.LIGA-MŽ-U13-SK.A-VSFZ 26.kolo: 17.06.18, 11.45 TJ FK V. Opátske - FK Junior Košice 11:1 (6:1)

tréner Urban | 18.06.2018


Gól: Ivo, prihrávka: Karim

Naša zostava: Mišo Hulík, Bogdan Saenz, Šimi Ondrejka, Sajmon Števula, Ivo Mikluš, Sasha Onyshchuk, Jakub Papáč „C“, Karim Al-Zabidi, Alex Vnenčák, Aďo Sokolský, Dano Medňanský, Filip Proks, Mery Šalitrošová, Emma Lašutová, Maťo Mižura.

Našu prvú sezónu v II.lige MŽ sme zakončili vysokou prehrou so súperom, ktorý hral v súťaži najlepší futbal. To však nič nemení na absolútnej spokojnosti s končenou sezónou.
Nezanedbateľné fakty zo stretnutia: v zostave domácich hral jeden hráč narodený v roku 2007, u nás až siedmi, resp. medzi nich patria aj Mery a Emma. Za domácich siedmi hráči narodení v roku 2005, ktorí končia v tejto kategórii a prechádzajú do SŽ, u nás jeden. A napokon za domácich šesť hráčov narodených v roku 2006, u nás sedem hráčov. Prakticky naše celé družstvo, až na Bogdana, ostáva v kategórii MŽ.
Stretnutie malo od začiatku jednoznačný priebeh. Na úvodný gól domácich z 5´ sme síce v 7´ odpovedali vyrovnávajúcim gólom na 1:1, ale bol to aj náš posledný v tomto stretnutí. Priamy kop rozohral Sajmon na Karima, ktorý sa z ľavej strany presadil cez protihráča, ktorý bol o dve hlavy vyšší. Po jeho presnej prihrávke ľavou nohou nechytateľne zakončil hlavou Ivo, ktorý patrí medzi našich najnižších hráčov. Palec hore!
Domáci podali výborný výkon. Ich šesť gólov padlo po pekných kombináciach, ktorým sme mohli len veľmi ťažko zabrániť. Jeden gól sme dostali z pok. kopu, jeden bol vlastný a ostatným trom gólom sme pri lepšom riešení mohli zabrániť. Zaslúžené víťazstvo domácich, na ktorých sme nestačili. Hanbu sme si neurobili, aj keď výsledok tomu nahráva. Jednoducho nám starší súper viac nedovolil.
V konečnej tabuľke sme skončili presne v strede, na 7.mieste. Viac ako umiestnenie sú pre mňa dôležitejšie naše kvalitné výkony, ktoré sme podávali v priebehu celej sezóny.
V TJ pokračujeme v tradičných dňoch od 17.00 do 27.06. Posledná TJ je pozvánkou pre všetkých rodičov a rodinných príbuzných na aktívnu účasť na TJ. Všetkých Vás očakávam. Naši zverenci si to zaslúžia.
Príprava na sezónu 2018/19 začína 23. júla o 17.00 na Ostrovského.

Re:II.LIGA-MŽ-U13-SK.A-VSFZ 26.kolo: 17.06.18, 11.45 TJ FK V. Opátske - FK Junior Košice 11:1 (6:1)

Deni Al-Zabidi | 18.06.2018

Celému družstvu na čele s Trénerom a vedením klubu patrí obrovské poďakovanie za tú to úspešnú sezónu, na jej začiatku si dovolím tvrdiť, že aj keď sme našim verili nikto si nedovolil predpovedať takéto konečné umiestnenie v strede tabuľky, ktoré vzhľadom na vekové zloženie nášho družstva a jeho prakticky dovtedy žiadne skúsenosti v lige MŽ U13 je naozaj obrovským úspechom.
Klobúk dole a všetky palce hore !!!
Tešíme sa už teraz na nasledujúcu sezónu :)

Re:II.LIGA-MŽ-U13-SK.A-VSFZ 26.kolo: 17.06.18, 11.45 TJ FK V. Opátske - FK Junior Košice 11:1 (6:1)

Miro Ondrejka | 18.06.2018

Aj ja sa pripájam jednoduchým VĎAKA za predvedené výkony celému tímu. Naozaj sa bolo na čo pozerať a potešiť.

Kraľovany 2018

Martin Biško | 12.06.2018


Na tento turnaj sme nešli s veľkými očakávaniami. O to príjemnejšie nás chlapci svojími výkonmi a výsledkami prekvapili. Turnaj ich svojou veľkosťou a atmosférou naštartoval k výborným výkonom. Svojim rodičom a trénerovi pripravili skvelý futbalový zážitok. Za to im,ako aj ich trénerovi patrí veľké podakovanie.
Zároveň sa patrí poďakovať organizátorovi za skvelo zvládnutý turnaj a zagratulovať Zvolenu k celkovému víťazstvu.

Kraľovany cup 2018

Peter Dziak | 12.06.2018

KRAĽOVANY CUP 10.6.18 ( 7. ročník )
V prvom rade sa chcem poďakovať rodičom, že umožnili vycestovať deťom na tento turnaj.
Uvedený ročník bol počtom 34 družstiev za uplynulých 7. ročníkov najväčší.
Družstva z celého Slovenska a jedno z Čiech ( FO Třinec ) hrali za nie najideálnejších podmienok ( 29 st. a dusno ) na tú kategóriu dobre
pripravených ihriskách. Družstva hrali jedno polčasové 17 min. zápasy s počtom hráčov 5+1

V našej skupine sme za narazili na :

Prvý zápas sme odohrali v slušnom tempe.
FK JUNIOR KOŠICE – SLOVANIA KORŇA 3:0
Za Junior skórovali Ivko Novotný 4 min. v 12 min. Dominik Ťukody a opäť Ivko v 12 min. .
Musím poznačiť, že hneď prvý zápas ukázal celkom dobrú chémiu v tíme. Nakoľko z celkovo nominovaných boli traja hráči z kat. U9
a výkonnosťou určite nezaostávali a skvelé dopĺňali pri striedaniach.


FK JUNIOR KOŠICE - FKP Dúbravka Bratislava 1:0
Po 20 min. pauze sme nastúpili proti FKP Dúbravka Bratislava. V tomto zápase stalo pri nás „obrovské šťastie. Súper trafil 2x tyčku a 1x brvno. Koniec zápasu mi ukázal, že ak pri troške futbalového šťastia (lebo aj to musí byť) budeme takto pokračovať ( aktivita a disciplína ) Junior sa dostane zo skupiny do bojov o umiestnenie. V tomto zápase chlapci dokázali, že vedia zabojovať o víťazstvo od prvej minúty až do posledného hvizdu rozhodcu.
Veril som. V 14 min. skóroval Ivko Novotný.

ŠK Dynamo Diviaky - FK JUNIOR KOŠICE 2:2
Do tohto zápasu chlapci z Turca ešte neskórovali a svoj druhý zápas chceli vyhrať. V 7 min. sme vyrovnali Danom Ryšákom a v 11 min. Dominik otočil zápas v náš prospech. Žiaľ minútu pred koncom súper vyrovnal. Chlapci boli po strate bodu dosť sklamaní, ale podarilo sa nám presvedčiť ich, že je to dobrý bod pre nás a v konečnom súčte môže byť rozhodujúci, čo sa aj potvrdilo.

Obával som sa, čo urobí obedná pauza s mojím tímom.

MFK Dolný Kubín - FK JUNIOR KOŠICE 0:5
Tento zápas vyšiel asi najlepšie. Aj počtom gólov aj herným prejavom. Musím podotknúť, že každý hráč ukázal svoj potenciál. Hodnotím ho ako ukážkový. Od prvej minúty sme nedali súperovi šancu a chlapci išli jasne za víťazstvom.
Za desať minút bolo po zápase. Góly : 1 min. a 9 min. Maťo Biško, Dano Ryšák v 2 min., 8 min., Jakub Biško v 9 min. a Dominik v 10 min.

FK JUNIOR KOŠICE – MFK Lokomotíva Zvolen „1“ 1:4
Celkového víťaza turnaja sme sa od prvej minúty zľakli a to bol dôvod prehry. Našou skupinou prešiel bez zaváhania a ich kvalitu je treba športovo uznať.
Zároveň je potrebné povedať, že v tomto zápase nemohol nastúpiť náš kapitán Jakub Biško z dôvodu nevoľnosti. V 14 min. upravoval výsledok Dano Rýšák.

V poslednom zápase sme si zaváhanie nemohli dovoliť.

Do osemfinále mohol len jeden. FK Raková - FK JUNIOR KOŠICE 0:1
Nervózny zápas skončil v náš prospech, keď už v 3. minúte skóroval Dano Ryšák.

V osemfinále si myslím na mužstvo doľahla únava. Škoda, že tento zápas nasledoval hneď po našom poslednom zápase v skupine, mužstvo malo dosť málo času na regeneráciu.

Tak, ako som písal na začiatku, podmienky čo sa týka počasia neboli ideálne. Do 9 min. to bol zápas o nádeji, keď sme dokázali rýchlo reagovať na góly súpera.
FK Humenné už 4 min. s perfektne kopaného priameho kopu skóroval. Dano Ryšák gólom o pár sekúnd vyrovnal.
Súper udrel opäť v 5 minúte. Jakubov gól o 4 minúty tento zápas zdramatizoval. Žiaľ, jeho gól bol aj našim posledným na tomto turnaji.
Humenné od 10 min. po góle už si postup nenechal zobrať.

FK Humenné - FK JUNIOR KOŠICE 6:2

Nominovaní: Filip Števula (brankár), Jakub Biško (kapitán), Martin Biško, Marián Kollárik, Ivan Novotný, Dominik Ťukody, Daniel Ryšák, Hani Al-Zabidi, Šimon Dziak

ĎAKUJEM ZA PERFEKTNÚ REPREZENTÁCIU KLUBU JUNIOR KOŠICE.

Kraľovany cup U 10

tréner Urban | 11.06.2018

Prečo priami aktéri nepochvália jednou vetou naše U 10? Je to naša reklama pre prilákanie nových detí.

Záznamy: 1 - 10 zo 178
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok