Lučenec, halový turnaj U9 /roč. 2007 a ml., 14. november 2015

15.11.2015 20:59

Dňa 14. novembra 2015 sa naši chlapci vekovej kategórie U-8 zúčastnili turnaja v Lučenci. Tento turnaj na 100% splnil účel, pre ktorý sme sa naň prihlásili. Chlapci, ktorí sú noví alebo menej zdatní, si na turnaji dosýtosti zahrali. Naše opory ukázali, že sa na nich môžeme spoľahnúť. Obrovská bojovnosť zdobila všetkých hráčov a na svoje výkony môžu byt hrdí. Kedže sme nechceli odísť z turnaja s posledným miestom, na posledný zápas boli nasadené naše opory a tie po výbornom výkone nad Lučencom zvíťazili. Tréner Šiplák a vedenie klubu ďakujú hráčom a rodičom za tento turnaj.

Výsledky v skupine:

FTC Fiľakovo - Junior Košice  2:1
ŠK Novohrad Lučenec 2 - Junior Košice  3:0
MFK Revúca - Junior Košice  4:2
Fomat Martin - Junior Košice  5:1

Zápas o 9.miesto:

Junior Košice - ŠK Novohrad Lučenec 1  3:1

Góly: Karim Al-Zabidi 4, Šimon Topolčani 1, Samuel Červienka 1, Ivan Novotný 1
Prihrávky na góly: Karim Al-Zabidi 1, Šimon Topolčani 1

Konečné poradie:
1. ŠK Novohrad Lučenec 2
2. FK Safi Prešov