Bardejov, kat. 2004 (U-9), 17.2.2013

19.02.2013 11:06

V prvom zápase skupiny sme podali ospalý a nekoncentrovaný výkon. Chlapci sa nevedeli na ihrisku zorientovať a výsledkom bola prehra s domácim Partizánom Bardejov "A". V ďalších dvoch zápasoch skupiny so Zemplínom Michalovce a Partizánom Bardejov "B", chlapci začali bojovať a plniť na ihrisku úlohy od trénerov. To sa prejavilo na výkone aj výsledkoch a ďalšie zápasy v skupine sme vyhrali a obsadili v skupine druhé miesto. V nasledujúcom zápase o tretie miesto s poľským družstvom Gliwnik Gorlice, sme sa rýchlo dvoma gólmi ujali vedenia. Potom sa však chlapci stiahli a prestali kombinovať smerom k súperovej bránke. Súperovi sa podarilo znížiť a vybojovať trestný kop. Chlapcov však podržal brankár Milan Géci a trestný kop chytil. To ich znovu naštartovalo a zápas už dotiahli do víťazného konca. Na turnaji obsadili pekné tretie miesto a Milan Géci bol vyhlásený za najlepšieho brankára turnaja.

Treneri Marek Šiplák a Jano Trembulák chlapcom gratulujú.