Bardejov, U9 / r.2007 a mladší – 23.01.2016

28.01.2016 15:18

Po víťazstvách  v Liptovskom Jáne a na našom Mikulášskom turnaji závršili 2007-čky zlatý hatrick na turnaji v Bardejove. Aj ked nehrali Marianka a Filip, opäť sa ukázalo aký silny ročník 2007 náš klub má.

Celkové umiestnenie na turnaji : 1. miesto

Zápasy v skupine:

Junior Košice : Grunwald Budziwoj (PL) 4:0

Súper naskočil na palubovku priamo z autobusu a tak sme ho poľahky zdolali, aj kedˇ sme mohli dať viac golov. Po tomto zápase povedal hostiteľ turnaja: ,,Výborná hra pán tréner". Góly:1.min Šimon 1:0, 2.min Karim 2:0, 4.min Karim dorážka 3:0 , 8.min Ivko 4:0 a bolo vymaľované.

Junior Košice : Gmina  Plesna (PL) 1:0

Aj keď sme vyhrali iba 1:0, hru sme mali pevne v rukách a už pred posledným zápasom v skupine sme postupili do semifinale.  Gól Ivko v 5 min.

Junior Košice : CFT Academy Prešov 4:0

Súpera sme sa pred zápasom o viťaza skupiny síce obávali, ale výbornou hrou sme ho jasne zdolali.

Góly: 2.min. Šimon 1:0, 4.min. Karim 2:0, 11.min Ivko 3:0. 12. Karim 4:0

Semifinále:

Junior Košice : Luks Skrzysow (PL)  2:0

Chlapci a dievčatá súpera (najlepší hráč celého turnaj mi veľmi pripomínala našu Marry, ale ona hrala v útoku) boli veľmi rýchli a kombinačne zdatní. No ich rýchlosť sme dokázali eliminovať bojovnosťou a nasadením a v 7.min Šimon a v 14. min Tomáš rozhodli o našom víťazstve a postupe do finále.

Finále:

Junior Košice : CFT Academy Hanušovce 0:0     penalty: 2:0

Vyrovnaný zapás, kde pevné obrany neinkasovali a muselo sa rozhodnúť v penaltách.

Penalty: 1. séria Hanušovce vedľa, Šimon premenil na 1:0. 2.séria Tomáš ktorý vystriedal Miška penaltu chytil, Ivko premienil.  2:0

Strelci gólov: Karim Al Zabidi - 4, Ivko Mikluš - 3, Šimon Topolčani - 3, Tomáš Géci -1

Najlepším strelcom turnaja sa stal Karim. Ďakujem chlapcom za vyborné zápasy a gratulujem k víťazstvu v turnaji.

Tréner Šiplák.