FK Junior Šaca, turnaj kategórie U8, ročník 2007 a ml., 24.1.2015

03.02.2015 14:46

V sobotu 24. januára 2015 sme sa zúčasnili turnaja v Šaci.

Po výsledkoch: MŠK Rim. Sobota - 2:1 , góly: Oliver Lešo, Filip Števula , ŠK Novohrad LC - 1:0, gól: Karim Al Zabidi , FK Junior Šaca - 2:0, oba góly strelil Oliver Lešo a v poslednom zapase: Galaktik KE - 0:2 sme obsadili prvú priečku a získali zlaté medaily. V značne oklieštenej zostave (pre rôzne dôvody chýbali Ivko Mikluš, Šimon Topolčani, od tretieho zápasu Tomáš Géci a v poslednom nehral ani Lešo) chlapci ukázali dobrý futbal. Nechýbala ani bojovnosť. Karim Al Zabidi a Oliver Lešo ukázali, ze sú naozajstní lídri družstva a vedia na seba zobrať zodpovednosť. Majko Kollárik a Samko Červienka ukázali,že vedia dobre zastúpiť svojich zatiaľ lepších kamarátov. Malý Hani Al Zabidi nazbieral cenné skúsenosti a Filipko Števula odohral všetky zápasy bez striedania a patril k najlepším hráčom celého turnaja. Konečné poradie:

1.Junior Košice

2.Galaktik Košice

3.Novohrad Lučenec

4.MŠK Rimavská Sobota

5. Junior Šaca.

Najuzitočnejším hracom z nášho tímu bol vyhlásený Oliver Lešo. Tréner Marek Šiplák a vedenie družstva chlapcom gratulujú.

Držiteľ klubového pohára za umiestnenie:    Miško Hulík