FOMAT "U11" CUP 2014

20.02.2014 09:59

Termín : 25.1.2014

Na tomto turnaji naši chlapci znovu dokázali, že sa im v Martine darí a vedia sa vyburcovať k výborným výkonom. Výborne obsadený turnaj odštartovali fantastickým víťazstvom nad domácim A -tímom . Súpera sme zaskočili nasadením od prvej minúty, vytvorili sme si dvojgólový náskok a zodpovednou hrou sme si už výsledok ustrážili. Toto víťazstvo bolo základným kameňom nášho možného úspechu a musím všetkých chalanov pochváliť za bojovnosť a  nasadenie,ktorým sa chytili príležitosti.  Ďalší priebeh priniesol množstvo vyrovnaných a napínavých stretnutí, v ktorých sme ešte dosiahli štyri víťazstva jednu remízu a dve prehry. Hlavne zápas s KAC -kom priniesol veľmi pekný zápas,ktorému tlieskala celá hala. Žiaľ pre nás s nepriaznivým konečným výsledkom 0:3... Smolu sme mali aj pri druhej prehre S MFK Ružomberok. Smolný gól, ktorým sme prehrali, znamenal pre našich chlapcov v konečnom poradí - aj tak krásne TRETIE miesto !!!

Naše výsledky:

JUNIOR Košice  -  MŠK FOMAT Martin bieli        3:1

JUNIOR Košice  -  BANÍK Horná Nitra                  1:0

JUNIOR Košice  - TATRAN L. Mikuláš                  0:0

JUNIOR Košice  - KAC Košice                              0:3

JUNIOR Košice  - LOKOMOTÍVA Zvolen             1:0

JUNIOR Košice  - MFK Ružomberok                    0:1

JUNIOR Košice  - JUVENTUS Žilina                    1:0

JUNIOR Košice  - MŠK FOMAT Martin modrí      1:0

Naším chalanom k bronzovým medailám GRATULUJEM a ďakujem za vzornú reprezentáciu značky:

JUNIOR KOŠICE !!!

Konečné poradie na turnaji: 1. KAC Košice, 2. MFK Ružomberok, 3. JUNIOR Košice.

Veľká vďaka aj všetkým rodičom , ktorí nám držali palce a neúnavne povzbudzovali.