Kraľovany Cup 2013 kat.2004 (U-9) 15.6.2013

26.06.2013 11:07

V krásnom prostredí a nádhernom, letnom ale "nefutbalovom" počasí sa turnaja v Kraľovanoch zúčastnilo 19 družstiev. V našej "B" skupine, sme sa postupne stretli s Juventusom Žilina (3:0), Liptovským Mikulášom (3:0), Dolným Kubínom (3:0), Novým Jičínom (2:1) a Krpeľanmi (1:1). Po výborných, bojovných výkonoch sme v skupine obsadili 1. miesto a postúpili do finálovej skupiny, ktorú vytvorili víťazi troch základných skupín.

Vo finálovej skupine, sme sa v pretvávajúcej celodennej úmornej horúčave, najprv stretli s chlapcami z Levíc. Po veľmi dobrom výkone, sme lepšiemu súperovi podľahli 0:2.  Náš posledný zápas turnaja sme absolvovali s chlapcami z Novej Dubnice. Vo vyrovnanom, emotívnom zápase, keď sme po polčasovom hvizde prehrávali 0:1 a minútu pred záverečným hvizdom viedli 2:1, sa napokon zrodila remíza 2:2. Keďže posledný zápas turnaja obstarali chlapci Levíc a Dubnice s výsledom 5:3, pri rovnosti bodov, ale menším počtom stelených gólov, sme napokon získali na kvalitne obsadenom turnaji cenné tretie miesto.

Všetkým chlapcom ďakujeme za predvedené výkony, bojovnosť a vzornú reprezentáciu klubu ale aj košického futbalu. Gratulujeme chlapcom aj trénerom k cennému výsledku.