Kraľovany CUP 2015, kategória U8, ročník 2007 a ml., 21.6.2015

22.06.2015 15:45

Suverejným víťazstvom nášho tímu sa skončil IV. ročník KRAĽOVANY CUP. V nedeľu 21. júna 2015 sme hrali veľmi dobre, nikto na nás nemal nárok. V bránke bol neprestrieľný Miško Hulík, takmer bezchybná obrana s Olim Lešom, Filipkom Števuľom a našou hviezdičkou Marry Šalitrošovou. Jej výkon by som porovnal s hviezdami obrany ako Sergio Ramos či Pique. V strede poľa kraľovali najkoplexnejší futbalista nášho klubu Ivko Mikluš a rýchly Karim Al Zabidi. V útoku hral najčastejšie Šimon Topolčani. Ostatní hráči: Hani Al Zabidi,Tomáško Géci a Samko Červienka, keď vyšli na ihrisko plnohodnotne zastúpili ostatných háčov. Škoda, že s týmto tímom nemôžeme ísť na FRAGARIA CUP 2015. S takou hrou ako v Kraľovanoch sme mohli pomýšlať na tie najvyššie ciele.

Tréner Marek Šiplák.

Výsledky:

Základná skupina „C“

FK Junior Košice – Fomat Martin 2                  5:0

FK Junior Košice – Dukla B. Bystrica               0:0

FK Junior Košice – Lipt. Mikuláš                      3:0

Nadstavbová časť

FK Junior Košice – FK Pohronie                       3:0 kont.

Semifinále

FK Junior Košice – MŠK Rim. Sobota              2:1

Zápas o  1. miesto:

FK Junior Košice – Horná Nitra                        4:2

Celkové umiestnenie na turnaji:    1. miesto

Držiteľ klubového pohára za umiestnenie:       Tomáš Géci

Strelci našich gólov:

Ivan Mikluš  6,  Šimon Topoľčani  4, Karim Al Zabidi 1, Tomáš Géci 1, Oliver Lešo 1, Filip Števula 1

Prihrávky na góly:

Marianka Šalitrošová 3, Ivan Mikluš  2, Oliver Lešo 1, Šimon Topoľčani  1,  Tomáš Géci 1

Ocenení hráči:

Michal Hulík – najlepší brankár turnaja