FK Junior - Šaca                5:3
                FK Junior - MFK Košice     3:10

Zostava: Kecskes, Illés, Lyócsa, Bodnár, Bamhor, Šalitroš, Medňanský, Kubík, Števula, Šalitrošová, Kováč, Papáč, Gutray, Ondrejka, Topolčani.

Strelci gólov: Kubík 4, Papáč 2, Števula Š. 1, Bodnár 1.

Turnaja prípraviek U10, 11, ktorý usporiadal náš klub, sa nezúčastnila Rožňava. Ja ďakujem všetkým aktívnym rodičom, ktorí pomohli k zdarnému priebehu turnaja.

Za letného počasia na kvalitnom ihrisku sme odohrali dve stretnutia. V prvom sme zaslúžene zvíťazili nad Šacou. Išli sme do vedenia a mali sme možnosť pridať aj druhý gól, žiaľ neuspeli sme a hostia v prvom polčase otočili výsledok na 1:3. V tomto úseku hry sme nehrali dobre a zákonite sme inkasovali. Cez prestávku sme si povedali, čo musíme zlepšiť a naša hra už bola podstatne lepšia. Nepriaznivý stav sme nielenže vyrovnali, ale sme pridali dva góly navrch. Pochvala patrí celému družstvu.

V druhom stretnutí sme nestačili na družstvo MFK. Súper bol lepší a zaslúžene vyhral. Tu sa ukázalo, že niektorí naši hráči nemajú natrénované, a preto sa nedalo očakávať, že súpera viac potrápime.