1.stretnutie: FC Lokomotíva - FK Junior Košice      3:1  Gól: Hani Al-Zabidi

2.stretnutie: KAC Košice – FK Junior Košice           0:2  Góly: Ťukody, Dura

3.stretnutie: FK Junior Košice – FK Galaktik            0:5

Výsledky U11:

1.stretnutie: FC Lokomotíva - FK Junior Košice      0:3 (0:0)   Góly: Karim 2, Rišo.

Prihrávky: Rišo, Jakub.

2.stretnutie: KAC Košice   - FK Junior Košice         1:4 (1:1)   Góly: Sajmon, Karim, Rišo, Ivo                                                                                                                                   Prihrávky: Jakub 3.

3.stretnutie:FK Junior Košice – FK Galaktik            2:2 (0:2)   Góly: Rišo, Ivo.

Prihrávky: Sajmon, Jakub.

Zostava U11: Mary Šalitrošová, Luky Čančinov, Sajmon Števula, Karim Al-Zabidi, Rišo Kubík, Ivo Mikluš, Jakub Papáč, Filip Proks, Martin Mižura. Pre nemoc nám chýbali Šimi Ondrejka a Dano Medňanský.

IV.turnaj jesennej časti ligy prípraviek U 10+11, sme odohrali na kvalitnom ihrisku, v Družstevnej pri Hornáde. Usporiadateľom bol FC Lokomotíva. V prvých dvoch stretnutiach sme  boli jednoznačne lepší. Hrali sme v oboch stretnutiach prevažne pred bránou súpera. Jediné čo nám dnes nevychádzalo bolo efektívne zakončenie. Strašne sme sa natrápili na dnešných góloch. Za všetko hovorí fakt, že v prvom polčase sme nedali žiaden gól a trafili sme do brvna, do tyče a doslova aj do brankára. Ak by sme za polčas premenili len polovicu  šancí, tak by bolo 0:5. V druhom polčase sme pokračovali v našej trpezlivej hre a podarilo sa nám 3x skórovať. Veľmi prijateľná prehra pre súpera. V druhom stretnutí bol priebeh hry podobný ako v tom prvom, s tým rozdielom, že súperovi sa podarilo z ojedinelého útoku ísť do vedenia. My sme po faule na Karima Sajmonom z penalty do polčasu stihli len vyrovnať. (hralo sa len 2x13 minút) V druhom polčase sme pokračovali v trpezlivom dobýjaní súperovej brány. Odmenou pre nás boli tri góly v súperovej bráne.

Aj v poslednom stretnutí sme sa trápili s koncovkou. Opäť sme nepremenili „tutovky“ a súper nás do polčasu 2x vytrestal. Do druhého polčasu sme išli s tým, že sa pokúsime otočiť nepriaznivý stav. A neboli sme ďaleko od víťazstva. Najprv to Rišovi konečne po prihrávke od Sajmona poriadne sadlo a bol z toho parádny gól. Vyrovnávajúci gól pridal Ivo, po prihrávke od Jakuba. A škoda, že v závere stretnutia Sajmon z priameho voľného kopu asi z 12 metrov mieril nad bránu. Aj v tomto stretnutí sme boli my lepším družstvom, škoda, že sme naše víťazné ťaženie v jesennej časti lige prípraviek nezakončili víťazstvom. Celé družstvo, „palec hore“, boli ste skvelí.

Už tradične, rodičom ďakujem za spoluprácu. Za úspešnými výsledkami našich – vašich detí  ste aj vy.

JUNIOR DO TOHO!!!

Na záver jedna poznámka, ktorá vlastne patrí organizátorovi FC Lokomotíva Košice, ktorý mi tvrdil toto:

že v ÚS VsFZ č.15/2016-2017, 14.10.2016 je uvedené že zraz je o 09.15 v Družstevnej pri Hornáde.........

Presné znenie úradnej správy je nasledovné:

ŠTK oznamuje organizovanie turnaja prípraviek: Lokomotíva Košice , kat. U10, U11 dňa 28.10.2016 od 09.15 hod. v Družstevnej pri Hornáde.

To znamená, že prvé stretnutia sa mali hrať od 09.15 a nie od 10.00.

Tréner  U11: Urban Vladimír