Liga prípraviek U9, 14. jún 2015. Usporiadateľ: KAC Košice

14.06.2015 16:01

Výsledky:
                FK Junior - Galaktik             1:4
                FK Junior - Šaca                  2:0
                FK Junior - KAC                   5:1

Zostava: Proks, Kubík, Števula Š, Kováč, Papáč, Gutray, Ondrejka, Topolčani, AL-Zabidi, Mikluš, Medňanský, Lešo, Bamhor, Géci, Števula F.

Strelci gólov: Kubík 3, Papáč 3, AL-Zabidi 1, Mikluš 1. 
Prihrávky na góly: Al-Zabidi 3, Kubík 1, Ondrejka 1, Števula Š. 1.


Na šesť našich gólov sme si parádne prihrali. Dnes v prihrávkach vynikol Al-Zabidi, jeden gól po výbornom napadaní súpera dal Kubík a jeden gól dal Papáč priamo z rohu.

V prvom stretnutí s Galaktikom sme začali veľmi dobre. Boli sme prvých päť minút lepším  družstvom. Škoda, že sme našu hernú prevahu neokorenili aspoň jedným gólom. V druhej polovici prvého polčasu sme inkasovali tri góly a prakticky bolo rozhodnuté. V druhom sme ešte znížili na rozdiel dvoch gólov, ale už ďalšie góly sme nepridali.

V druhom stretnutí so Šacou sme mali slabší prvý polčas. Do druhého sme mali raketový nástup, keď v prvej minúte (45. sekunda) sme sa ujali vedenia a pridali sme ešte jeden poisťovací gól. Zaslúžené víťazstvo, boli sme lepším družstvom.

V treťom stretnutí s KAC-om sme zaznamenali naše najvyššie víťazstvo. Presadili sme sa aj strelecky, keď sme dali päť utešených gólov. Počas celého stretnutia sme súpera prevýšili. Súper nám z hry gól nedal. Inkasovaný gól sme dostali z priameho voľného kopu. Pochvala za predvedenú hru patrí celému kolektívu vo všetkých stretnutiach. Opäť v našej hre prevládali svetlé momenty, tých zlých bolo podstatne menej. A môže byť tých zlých ešte menej, ak budeme mať vyššiu účasť na tréningových jednotkách.

Poznámka: ak bude zajtra (v pondelok 15. júna 2015) vytrvalý dážď, tréningová jednotka bude v telocvični na Ostrovského. Nezabudnúť na obuv do telocvične !!!
               
                             tréner Urban