Rimavská Sobota, turnaj U8, ročník 2005 a ml.

11.05.2013 20:38

Zostava Fk Junior: Milan Géci, Riki Buko, Rišo Kubík, Matúš Kuruc, Matej Varšo, Alex Ragan, Tomáš Géci, Ivko Mikluš, Šimon Ondrejka

Na veľmi dobre zorganizovanom turnaji, na peknom štadióne a za krásneho slnečného počasia naši chlapci vyhrali tento turnaj a odniesli si domov pohár pre víťaza a zlaté medaily. Hralo sa systémom každý s každým, brankár a 4 hráči v poli. O umiestnení družstiev rozhodovala výsledná bodová tabuľka.

Z 5 – tich odohraných zápasov sme 3 vyhrali a 2 remizovali. Základom úspechu bolo minimum inkasovaných gólov /2/, čo je zásluhou dobrej obrany na čele s Rikim Bukom a výborných výkonov brankára Milana Géciho. V útoku veľmi dobrý turnaj odohral Matej Varšo, ktorého vyhlásili aj za najlepšieho hráča turnaja. Pochvalu za predvedenú hru, bojovnosť a prístup k zápasom si zaslúžia všetci hráči nášho klubu.

Hráčom, trénerovi a vedeniu klubu k peknému úspechu gratulujeme.

Výsledky: KAC Košice – FK Junior Košice 0:3

FK Junior Košice – FAMT Prešov 1:0