Turnaj ŠK Novohrad Lučenec,kategória U8, ročník 2007 a ml., 11.10.2014

15.10.2014 14:40

Turnaj prípraviek ŠK Novohrad Lučenec, kategória U8, ročník 2007 a ml., 11.10.2014

Výsledky:

Základná skupina „B“                                                góly

FK Junior Košice – FK Pohronie                        2:3   Ivan Mikluš, Oliver Lešo

FK Junior Košice – Juppie B. Bystrica               4:1   Ivan Mikluš 2, Karim Al Zabidi 2

FK Junior Košice – Sajóvolgye /MR/                  0:1

FK Junior Košice – FAMT Prešov                      4:1   Oliver Lešo, Tomáš Géci, Samuel Červienka, Ivan Mikluš

FK Junior Košice – MFK Rim. Sobota                2:0   Ivan Mikluš 2

Zápas o 5. miesto:

FK Junior Košice – MFK Krupina                        1:0    Tomáš Géci

Prvý zápas v základnej skupine sme odohrali proti FK Pohronie. Od úvodu sme boli aktívnejší , strelili sme dva pekné góly a vyhrávali  2:0. Postupne sa hra vyrovnala a súper vyrovnal  stav na 2:2. V poslednej minúte stretnutia sme inkasovali tretí gól a stratili sme prvé body. V druhom zápase sme boli počas celého stretnutia aktívnejší, zlepšil sa pohyb po ihrisku a vyhrali sme celkom zaslúžene.  Tretie stretnutie bolo dôležité z pohľadu zisku bodov pre postup zo skupiny. V stretnutí sme boli aktívnejší, mali sme viac z hry, vytvorili sme si šance, ale súper nám znova v poslednej minúte strelil rozhodujúci  gól.

Posledné dve stretnutia v skupine sme zvládli bez výrazného zaváhania, keď sa strelecky presadili pekným gólom aj Samko Červienka  a peknou strelou z priameho kopu Oliver Lešo, z pozície obrancu už druhým gólom na turnaji.  Zisk  deviatich bodov a skóre 12:6 nás zaradilo na 3. miesto v skupine za FK Pohronie, ktoré získalo takisto 9 bodov a skóre 13:13, ale rozhodol vzájomný zápas, ktorý sme s nimi v úvode  prehrali.

V zápase o umiestnenie   /5.miesto/  naším súperom bola MFK Krupina. V tomto stretnutí dostali väčší priestor  všetci hráči nášho tímu a odohrali sme s nimi vyrovnané stretnutie. V závere zápas rozhodol pekným gólom Tomáš Géci.

Za predvedené výkony  a prístup  treba  všetkých našich chlapcov pochváliť, aj tých najmladších, Filipka a Haniho za ich  príkladnú snahu zabojovať za tím.

K umiestneniu  na turnaji  hráčom a trénerovi  nášho tímu gratulujeme, rodičom a klubu ďakujeme za podporu.

Konečné poradie: 1. Sajóvolgye /MR/,  2.  FK Pohronie,  3. ŠK Novohrad Lučenec, 4. FK Junior Šaca,    5. FK Junior Košice, ...

Náš tím:   Tomáš Géci,   Ivan  Mikluš,  Samuel Červienka, Michal Hulík, Karim Al Zabidy, Oliver Lešo, Hani Al Zabidi, Filip Števula, Marián Kollárik, Kristián Oľhava, Alex Tančák