Stankovany, U9 / r. 2006 a mladší / - Kraľovany CUP, 7. jún 2015

Finále        : FK Junior - MFK D. Kubín       3:4

Celkové umiestnenie na turnaji. 2. miesto /18.družstiev/

Individuálne hodnotenie: najlepší brankár turnaja - Miško Hulík

Strelci našich gólov: Kubík 12, Š. Števula 10, Mikluš a Papáč 4, Ondrejka a Al-Zabidi 2

O náš úspech s najlepším fanklubom na turnaji sa zaslúžili: Hulík, Š. Števula, F. Števula, /najmladší hráč turnaja/, Al-Zabidi, Kováč, Papáč, Ondrejka, Kubík, Šalitrišová, Mikluš, Proks, Bamhor.

V turnaji sme odohrali sedem víťazných stretnutí. Jedinú prehru sme zaknihovali vo finále s D. Kubínom. Okrem finálového stretnutia sme v každom stretnutí boli lepší a zaslúžene sme sa dostali až do finále. Boj o celkového víťaza sme prehrali, aj napriek tomu, že sme dvakrát viedli 1:0 a 2:1. Súper vždy vyrovnal a ušiel nám na rozdiel dvoch gólov, čo sa nakoniec ukázalo ako rozhodujúce. Podarilo sa nám ešte znížiť na 3:4, ale vyrovnať sa nám už nepodarilo. Vo finále sme inkasovali lacné góly, ktorým sa pri lepšom riešení dalo zabrániť. Nevadí, nabudúce to vylepšíme a budeme ešte úspešnejší. Celé družstvo výborne reprezentovalo náš klub a za výdatnej pomoci fans obsadilo skvelé druhé miesto.

tréner Urban