Stará Ľubovňa, kat. 2004 (U-9), 3.3.2013

04.03.2013 22:16

Chlapci začali turnaj víťazstvom nad FAM Poprad. V dobrých výkonoch pokračovali aj v zápasoch s domácimi mužstvami Junošport "A" a Junošport "B". V oboch prípadoch sme boli lepším tímom, góly sa nám streliť nepodarilo a zápasy skončili remízou. Veľmi dobrý výkon podali chlapci v súboji s FAMT Prešov. Napriek tomu, že sme boli FAMTu viac ako vyrovnaným súperom, tento zápas sme prehrali. V posledmom zápase s poľským súperom, chlapci doplatili na nekoncentrovaný výkon na začiatku zápasu (prvý gól sme dostali v 25 sekunde a v druhej minúte už bol stav  0:2). V ďalšom priebehu zápasu chlapci už nedokázali zodvihnúť hlavy a zabojovať o lepši výsledok, a tak sme tento zápas zaslúžene prehrali. V konečnom súčte sme obsadili 3. miesto. Zaváhanie v poslednom zápase, neznižuje kvalitu, ktorou sa chlapci na turnaji prezentovali. Tréner Šiplák ďakuje chlapcom  za výborný výkon a bojovnosť a gratuluje k peknému umiestneniu.