Tarnów - turnaj Antoniega Barwińskiego, kat. 2004 (U - 9), 27.1.2013

07.02.2013 13:47

Po dlhej ceste, nastúpili chlapci do ťažkých zápasov s poľskými súpermi s odhodlaním, podať na turnaji, kde sme boli jediným slovenským tímom (12 učastníkov), čo najlepsi vykon. Zo základnej štvorčlennej skupiny, sme po bojovných výkonoch (výhra a dve remízy), postúpili do jednej z dvoch trojčlenných nadstavbových skupín. Tam chlapci opäť zopakovali dobrý výkon a po jednej prehre a jednej výhre, nastúpili do boja o tretiu priečku na turnaji. V nervóznom začiatku, chlapci nezachytili nápor súpera a rýchlo inkasovali. Postupne však vyrovnali hru aj stav a v závere zápasu súpera tlačili, ale strhnúť viťazstvo na našu stranu sa im nepodarilo. V rozstrele sme na pokon neuspeli a obsadili na turnaji štvrtú priečku.

Tréner Šiplák ďakuje chlapcom za bojovnosť a plnenie taktických úloh na ihrisku a gratuluje k peknému umiestneniu na kvalitnom turnaji.