Turnaj Košice Cup U9 /r. 2007 a mladší/ - 12.06.2016, organizátor Juventus Academy Košice

12.06.2016 22:02

Športový areál Juventus na Galaktickej 9 v Košiciach.

Hralo sa systémom 6+1, zápas 20 minút, ihrisko 55 x 30m,
bránka 5 x 2 m, lopta č.4,povrch - prírodná tráva.

Turnaja sa zúčastnilo 7 družstiev, systémom každý s každým.

Naše družstvo odohralo na tomto turnaji šesťť zápasov.

1.zápas   FK Junior Košice – Juventus Academy Košice     5:1

2.zápas   CFT Academy Prešov – FK Junior Košice          0:4

3.zápas   FK Junior Košice – FA Benecol Košice           4:1

4.zápas   FK Junior Košice – FC VSS Košice               2:0

5.zápas   FK Junior Košice – FAMT Prešov                 1:2

6.zápas   FK Junior Košice – Slavoj Trebišov             2:0

Okienko nášho gólostroja:Karim Al-Zabidi 6, Ivan Mikluš 5, Richard Dura 2, Marianna Šalitrošová 1, Filip Števula 3, Rastislav Hrubý 1

Naša zostava: MichalHulík, Oliver Lešo, Filip Števula, Samuel Kozempel,Karim Al-Zabidi,Marián Kollárik, Marianna Šalitrošová, Richard Dura, Rastislav Hrubý, Ivan Mikluš, Ivan Novotný, Alex Tančák, Hani
Al-Zabidi

Na trénerskom poste svoj druhý medailový turnaj bravúrne zvládol prezident Maťo Kollárik.

Najužitočnejším hráčom turnaja bol vyhlásený náš Karim Al-Zabidi. Gratulujeme.

vedúci družstva: Marek Števula

Resumé o turnaji:
Oficiálne sme na turnaji U9 a ml. organizovanom Juventus Academy Košice nastrieľali osemnásť gólov šiestich zápasoch, inkasovali sme štyri góly / z toho jeden vlastenec ubzikol Olimu, nevadí to sa stáva /. Skončili sme na výbornom druhom mieste, počas turnaja sme prehrali jediný zápas s neskorším víťazom FAMT Prešov. Mali s me vynikajúce aktívne skóre /+14/.

Turnaj hodnotím vzhľadom na naše výkony obrovskou pochvalou pre v šetkých hráčov. Herný prejav nášho tímu mal oku lahodiaci vplyv na divákov. Výbornou známkou môžeme hodnotiť zápas proti Juventus Academy, VSS Košice i posledný zápas proti Slavoju Trebišov. Bolo radosť zhliadnuť tieto duely, hýrili sme aktivitou, lopta bola prevažne na našich kopačkách, diktovali sme súperom našu hru, ktorí s tým mali riadne problémy.  V poslednom zápase sme si siahli na dno svojich síl.  Po šiestich dueloch sme si konečne zanôtili náš víťazný chorál a následne sme opustili ihrisko za aplauzu rodičov. Nádherná úspešná reprezentácia nášho klubu a premiéra v nových dresoch v duchu klubových farieb. Super, pekné výkony, príjemné teplé počasie a krásne výkony.

Veľké Ďakujem patrí všetkým hráčom, rodičom a priaznivcom. Dnes si svoj gólový turnajový účet na turnajoch začal písať Rasťo Hrubý, gratulujeme k premiérovému gólu. Svoje kvality nadpriemernými výkonmi & nbsp;potvrdili Karim, Ivko, Oliver, Marianka i ostatní hráči. Super hra, pekné výkony!!! Trošku škoda, že Karimovi nevyšiel rozstrel v jedenástkach o kanoniera turnaja, nevadí herne to bolo wow.

LEN TAK ĎALEJ Juniori naši.
Prajem veľa síl a chuť do futbalu.
Partiu U9 z klubu FK Junior Košice za odvedené výkony chválime.

Prvé tri tímy obdržali poháre a medaile od organizátora turnaja.

Výsledková listina turnaj U9 Košice Cup – 12.06.2016

1. FAMT Prešov          16b   16:3

2. FK JUNIOR Košice 15b   18:4

3. FC VSS Košice       12b   23:7

Hodnotí : Hugáň

Turnaj Košice cup U9 / r. 2007a mladší / - dňa 12.06.2016 /nedeľa/, organizátor
Juventus Academy Košice,

športový areál Juventus na Galaktickej 9 v Košiciach,

Hralo sa systémom 6+1, zápas 20 minút, ihrisko 55 x 30m, bránka 5 x 2 m, lopta č.4,
povrch - prírodná tráva

Turnaja sa zúčastnilo 7 družstiev, systémom každý s každým. Naše družstvo odohralo
na
tomto turnaji šesťť zápasov.

našich zápasov podľa poradia:

1.zápas   FK Junior Košice – Juventus Academy Košice     5:1

2.zápas   CFT Academy Prešov – FK Junior Košice         0:4

3.zápas   FK Junior Košice – FA Benecol Košice 4:1

4.zápas   FK Junior Košice – FC VSS Košice 2:0

5.zápas FK Junior Košice – FAMT Prešov 1:2

6.zápas FK Junior Košice – Slavoj Trebišov 2:0

Okienko nášho gólostroja:

-
strelci gólov: Karim Al-Zabidi – 6x, Ivan Mikluš – 5x, Richard Dura – 2x, Marianna
Šalitrošová – 1x, Filip Števula - 3x, Rastislav Hrubý - 1x,

Naša zostava:

MichalHulík, Oliver Lešo, Filip Števula, Samuel Kozempel,Karim Al-Zabidi,Marián
Kollárik, Marian na Šalitrošová,

Richard Dura, Rastislav Hrubý, Ivan Mikluš, Ivan Novotný, Alex Tančák, Hani
Al-Zabidi

Na trénerskom poste svoj druhý medailový turnaj bravúrne zvládol prezident Maťo
Kollárik,

vedúci družstva: Marek Števula

Resumé o turnaji:

osemnásť gólov
v šies tich zápasoch, inkasovali sme štyri góly / z toho jeden vlastenec ubzikol
Olimu, nevadí to sa stáva /.
neskorším víťazom FAMT Prešov. Mali s me vynikajúce aktívne skóre /+14/.

hodn otiť zápas proti Juventus Academy, VSS Košice i posledný zápas proti Slavoju
Trebišov. Bolo radosť zhliadnuť tieto duely, hýrili sme aktivitou, lopta bola
prevažne na našich kopačkách, diktovali sme súperom našu hru, ktorí s tým mali
riadne problémy.  V poslednom zápase sme si siahli na dno svojich síl.  Po šiestich
dresoch v duchu klubových farieb. Super, pekné výkony, príjemné teplé počasie a
krásne výkony.

Veľké Ďakujem patrí všetkým hráčom, rodičom a priaznivcom.
wow.

LEN TAK ĎALEJ juniori naši.

Prajem veľa síl a chuť do futbalu.

Partiu U9 z klubu FK Junior Košice za odvedené výkony chválime.

Prvé tri tímy obdržali poháre a medaile od organizátora turnaja.

Výsledková listina turnaj U9 Košice Cup – 12.06.2016

1. FAMT Prešov  16b 16:3