Badín, Vianočný turnaj kategórie U8, ročník 2006 a ml., 21.12.2013

Badín, Vianočný turnaj kategórie U8, ročník 2006 a ml., 21.12.2013

Skupina A:  Dukla B. Bystrica „B“,  FK Pohronie,  MFK Lokomotíva Zvolen

Skupina B:  Dukla B. Bystrica „A“,  Jupie  Podlavice,  FK  Junior Košice

Výsledky:

Základná skupina „B“

FK Junior Košice – Jupie Podlavice               1:2     /gól: Marko Ivan /

FK Junior Košice – Dukla B. Bystrica  „A“    3:0     /góly: Marko Ivan, Marianka Šalitrošová, Richard Kubík /

Nadstavbová časť

FK Junior Košice – Dukla B. Bystrica  „B“    3:0  /góly: Marko Ivan 3/

Finále

FK Junior Košice – Jupie Podlavice              2:1 /góly: Marianka Šalitrošová, Marko Ivan/

Na poslednom tohtoročnom turnaji kategórie U8, ročník 2006 a ml. v Badíne, ktorý usporiadal Mestský futbalový klub Lokomotíva Zvolen, získal náš tím  zlaté medaily za 1. miesto.

Prvý zápas v skupine sme prehrali  2:1 s Jupie Podlavice, keď sme vyhrávali 1:0 gólom Marka Ivana, ale súper z 2 protiútokov  za zápas strelil dva šťastné góly a druhý dokonca v predposlednej minúte zápasu. Aj napriek prehre náš výkon nebol zlý a verili sme v ďalší úspech.

Druhý zápas v skupine sme vyhrali jednoznačne 3:0 nad Duklou B. Bystrica „A“. Prvý gól sme strelili už 1. minúte  Markom Ivanom,  druhý v 3. minúte pridala Marianka Šalitrošová po akcií Marka Ivana a Ivka Mikluša a mohli sme pokojne dohrať tento súboj. Posledný gól v 14. minúte pridal Riško Kubík dohraním lopty po priamom kope Marka Ivana. Toto víťazstvo nám umožnilo bojovať  v nadstavbovej časti o medaily. Prvý zápas v nadstavbe proti Dukle B. Bystrica „B“ sme vyhrali 3:0 po veľmi dobrom výkone a krásnych futbalových akciách, keď všetky 3 góly nášho tímu strelil Marko Ivan. Prvé dva góly po super kombinačných akciách v spolupráci viacerých hráčov  a tretí pridal strelou  z priameho kopu. Vo finálovom zápase o celkové prvé miesto na turnaji bolo naším súperom opäť mužstvo Jupie  Podlavice. V 4. minúte sme síce inkasovali gól, ale naši opäť po dobrom  výkone  a pekných akciách zápas otočili a vyhrali 2:1, keď naše góly strieľali v 6. minúte Marianka Šalitrošová a v 8. minúte Marko Ivan. Finálový zápas aj turnaj sme vyhrali vďaka  predvedeným  výkonom  celkom zaslúžene za čo hráčke, hráčom a trénerovi  nášho tímu gratulujeme, rodičom ďakujeme za podporu účasti detí na tomto turnaji a v neposlednom rade ďakujeme p.Kollárikovi za zabezpečenie autobusovej  dopravy do Zvolena.

Konečné poradie: 1. FK Junior Košice, 2.  Jupie Podlavice,  3. Dukla B. Bystrica  „B“