Bude 16 družstiev, tri skupiny, zápas 20 minút, hráme tretí zápas v poradí.

Zraz na ihrisku v Kraľovanoch najneskôr do 09.00 hod. Keby niečo volajte. Zoberte niekto loptu so sebou a dobrú náladu.

Zdraví Marek, obom kategóriám prajem šťastnú cestu.

Sobota U12 - 22.6.2019
KAC JEDNOTA KOŠICE
TJ Sokol Ľubotice
Zbehy /okr. NR/

bude 15 tímov, západ 20 minút, tri skupiny po 5 tímov, hráme tretí zápas v poradí cca. o 09.30 hod.
Zraz na ihrisku v Kraľovanoch najneskôr 09.00 hod, kto by meškal volajte mi prosím.!

II.LIGA MŽ U13 A VSFZ | 20.KOLO: FA Benecol - FK junior 2:10 (1:5)

tréner Urban | 16.06.2019

KRALOVANY cup 2019

Martin Orosz | 09.06.2019

Filip Števula, Marian Kollárik, Jakub a Martin Biškovci, Ivan Novotný, Dominik Ťukody, Radko Kulin ANEB sedmicka statocnych, ktora si doslova bez striedania odmakala slusne obsadeny turnaj a v konkurencii 28 timov vybojovala postup do stvrtfinale, kde uz totalne vystavena nedokazala vzdorovat inak dobre organizovanej hre Ceskeho Trinca.
Verim, ze pekny den, dobra hra a sudrznost zanechali pekne spomienky pre deti a rodicov, ktorym chcem podakovat za cestu, organizaciu, spolupatricnost a predovsetkym pozitivny pristup a korektne povzbudzovanie.
Osobne povazujem turnaj za uspesny. Chlapci ukazali nielen bojovnost, ale svojou hrou urcite potesili divakov. Evidentne badat progres u kazdeho z hracov nielen individualny, ale aj timovy. Zlepsenie badat v rozohravke, prechode do utoku, prepinani z utocnej do obrannej fazy a naopak, taktiez v komunikacii na ihrisku, mysleni, kvalite prihravok aj v hre 1 na 1. Zo vsetkych vykonov som bol najmilsie prekvapeny hrou Ivka Novotneho, ktory bol tentokrat mojim "NAJ-KOSICKYM JUNIOROM".
Na koniec sa chcem podakovat, ze sme turnaj odohrali bez zraneni a deti sa domov vratili stastne a s usmevom na tvari, co je vzdy asi tou nejvacsou prioritou. Stastne a zdrave dieta = spokojny rodic.
Bilancia v zakladnej skupine :
7 timov, 6Z 4V 1R 1P skore 17:5 B13 celkovo 2 miesto a postup do 1/4 F. Nasledne prehra 1-4

Re:KRALOVANY cup 2019

Martin Biško | 09.06.2019

Kraľovany nesklamali. Atmosférou, kvalitou súperov a ani úmorným teplom, ktoré zvyčajne vládne na tomto turnaji. Našich 7 statočných JUNIOROV sa s tým všetkým vysporiadalo nadmieru a boli odmenení postupom zo skupiny. Progres spomínaný trénerom bol najviac badateľný v zápase proti Príbovciam, keď tohto súpera zdolali druhýkrát v rozmedzí dvoch týždňov. Tentoraz bolo víťazstvo a hlavne naša hra dominantné. Za všetkých rodičov sa chcem chlapcom za predvedenú hru, prístup k zápasom a za reprezentáciu klubu poďakovať. Pre úplnosť pripájam priebeh našich zápasov
Junior- Vrútky
4" Maťo 1:0
1:1 súper vyrovnal pred koncom zápasu našim smolným vlastným gólom.