Teším sa z vašich úspešných vystúpení. Veľmi ste ma potešili. Prajem našim U9 a vašim rodičov príjemné Veľkonočné sviatky.

ĎAKUJEM ZA ÚĆASŤ NA R. DRUŽENÍ kat. U11-10 zo dňa 16.4.19
POKOJNÉ VEĽKONOČNE SVIATKY PRAJEM.

Gratulujem!

tréner Urban | 14.04.2019

Dnes naša Emma Lašutová nastúpila v MZ za dievčatá TJ Lokomotívy v Ružomberku a v poslednej minúte stretnutia gólom rozhodla o víťazstve 2:3. Emma, gratulujeme!

MZ 14.4.19

Peter Dziak | 14.04.2019

FK JUNIOR KOŠICE – FK JUNIOR ŠACA 4:3 polčas 2:0
2 x 30 min. hra 6+1
Zápas sme odohrali po dohode u súpera v Šaci.
Góly do polčasu Jakub 10 min. a Dominik v 14 min. - prihrávky Šimon a Hani
Po polčase súper v rýchlom slede vyrovnal v 32. a v 34 min. a v 42 min. otočil zápas.
Hráči aj napriek tomu zabojovali a v 51 min. Dominik vyrovnal ( prihrávka Hani ) a otočili zápas. Gól v 55 min. Hani.
Celkovo hodnotím zápas pozitívne. Na prvý zápas v jarnej časti vynikajúci pohyb.
Samozrejme, boli aj individuálne a pozičné chyby, ale z chýb sa hráči učia.
Ďakujem hráčom za výkon.
Ako jediné negatívum v tomto zápase považujem prístup niektorých rodičov pri správaní sa počas zápasu.
V budúcnosti by som očakával koučing nechávať výhradne na trénera.
Za JUNIOR KOŠICE :
M. Biško – GK, M. Kollárik, I. Novotný, M. Nižňanský, D. Ťukody, Š. Dziak, J. Biško, Hani Al-Zabidi a J. Halász.

Re:MZ 14.4.19

Teším sa z dobrého výkonu a gratulujem k víťazstvu.

Čudejko | 15.04.2019

Pripájam sa ku gratulacií výborne chlapci a vďaka aj trenerovi

II.LIGA MŽ U13 A VSFZ | 13.KOLO: FK Galaktik - FK junior 0:2 (0:2) Góly. Sasha a Aďo

Naša víťazná šnúra pokračuje. Dnes sme si poradili s ďalším kvalitným družstvom. Zaslúžené víťazstvo po výbornom výkone.

II.LIGA MŽ U13 A VSFZ | 12.KOLO: FK junior - Janočko Academy 2:1 (1.0) Góly. Aďo 2

tréner Urban | 07.04.2019

V jarnej ouvertúre sa stretli dve najlepšie družstvá súťaže. Zrodilo sa naše zaslúžené víťazstvo s kvalitným súperom.