Prípravka U11 - MFZ, 7.kolo: FK Junior Košice - FK Galaktik Košice 7:1 (2:1)

tréner Urban | 19.10.2018

Zaslúžené víťazstvo našej U 11.

tréner Urban | 14.10.2018

Rodic z Revucej | 18.10.2018

Deti sa naucili aj s Vami hrat. Ak ste niekedy s nami prehrali - nebolo to slabe muzstvo. U nas boli treneri(aj rodicia),ze s Juniorom(a vacsimi klubmi) sa neda hrat. Vtedy to asi aj neslo. Neskor sa naucili.A slo.

Ja vam aj galaktiku aj saci fandim. Aj roznave. Nech sa dari. V presovskej II.lige je prvy FAMT. Teda kluby a deti co vajomne medzi sebou odohralitoho dost.

Re:Re:II.LIGA-MŽ-U13-SK.A-VSFZ 10.kolo: 14.10.18, 11.45 MFK Roźňava - FK Junior Košice 0:2 (0:0)

Admin | 19.10.2018

Ďakujeme za reakciu.
MFK Revúca samozrejme držíme palce, máme za sebou naozaj mnoho spoločných futbalových zápolení, na našich i vašich turnajoch, aj inde. A veríme, že ďalšie sú pred nami.

Test, just a test

BrandonOrick | 14.10.2018

Hello. And Bye.

PZ TJ Sokol Ľubotice U 13 - FK Junior U 13 1:6 (0:3)

tréner Urban | 10.10.2018

Na kvalitnej tráve, po kvalitnom výkone sme sa tešili z víťazstva nad piatym družstvom v tabuľke II. ligy MŽ skupiny "B".
Góly: Aďo 2, Sasha, Simon, Šimi a Karim.

II.LIGA-MŽ-U13-SK.A-VSFZ 9.kolo: 07.10.18, 11.45 FK Junior Košice - KAC Jednota Košice 26:1 (13:0)

tréner Urban | 07.10.2018

Sled gólov zo stretnutia si môžete pozrieť po kliknutí na úvodnej stránke FK Junior Košice - aktuality, tabuľky a výsledky U 13.

2.kolo ligy MŽ U13 skup. A, dohrávka 5.9.2018 o 17.45 hod.

Hugáň | 12.09.2018

FK Junior Košice - FK Galaktik A 2:0

Okienko z lavičky :

Tento zápas sme odohrali v plnej zostave, nechýbal nikto z celého kádra.
Všetci hráči a hráčky pristúpili zodpovedne k zápasu, čo potvrdili dobrým vstupom do zápasu. Niektorí z kádra, priestor zasiahnuť do hry nedostali, no fandili družstvu z lavičky. Skóre na 1:0 v náš prospech otvoril Karim po priamom kope. V prvej polovici prvého polčasu po faule súpera v šestnástke na Ivka nariadil arbiter pokutový kop. Sajmon ho premenil a zvýšil na 2:0, stanovil skóre prvého polčasu stretnutia, ako aj celého zápasu.

Druhý polčas sme disciplinovane súpera zatlačili a v priebehu 35-tej až 50-tej minúty to bol bojovný výkon z našej strany, škoda našich nepresností, súper nám vzdoroval i za cenu faulov, niektoré momenty boli na hrane, no píšťalka ostala nemá. Za zmienku stojí ešte strela Sašu z 57-ej minúty, ktorú súperov brankár kryl. Do kabín putovalo družstvo za potlesku tribúny. Zaslúžene, herný prejav aj výsledok hovoria za všetko.

Gratulujeme k výhre. Len tak ďalej Juniori.!

II.LIGA-MŽ-U13-SK.A-VSFZ 4.kolo: 02.09.18, 11.45 FK Galaktik „B“ - FK Junior Košice 1:4 (1:0)

tréner Urban | 02.09.2018

Góly: Juro, Alex, Sasha, Šimi. Asistencie: Jakub, Karim.

Naša zostava: Mišo Hulík, Šimi Ondrejka, Sajmon Števula, Ivo Mikluš, Sasha Onyshchuk, Jakub Papáč, Karim Al-Zabidi, Alex Vnenčák, Juro Špacai, Simon Kohoutek, Dano Medňanský, Tomáš Sirovec, FilipProks,Tomáš Ernst.

Po 30´ trápení v 1.polčase, ktorý sme prehrali 1:0, prišlo z našej strany v 2.polčase prebudenie, v ktorom sme domácich prakticky nepustili na našu polovicu a náš výborný druho pol časový výkon sme okorenili „len“ 4 gólmi. Sled gólov: 20´- domáci 1:0, 46´ - Juro 1:1, asist. Jakub, 50´ - Alex 1:2, 56´ - Sasha 1:3, asist. Karim, 59´ - Šimi 1:4.

II.LIGA-MŽ-U13-SK.A-VSFZ 1.kolo: 28.08.18, 17.15 FK Janočko Academy - FK Junior Košice 3:4 (2:1)

tréner Urban | 29.08.2018

Góly: Sasha 2, Ivo, Sajmon z pok. kopu. Asistencie: Ivo, Sasha, Juro, Alex.
Naša zostava: Mišo Hulík, Šimi Ondrejka, Sajmon Števula, Ivo Mikluš, Sasha Onyshchuk, Jakub Papáč „C“, Karim Al-Zabidi, Alex Vnenčák, Aďo Sokolský, Mery Šalitrošová, Juro Špacai, Simon Kohoutek. Tomáš Ernst.

Po odložených stretnutiach 1. a 2.kola, sme pre odstúpenie Šace zo súťaže nehrali ani v 3.kole. Konečne v dohrávke 1.kola z 12.08. sme už hrali a veľmi dobre. Vo výbornom stretnutí, v ktorom obe družstvá predviedli kvalitný výkon, sme sa po stretnutí tešili z víťazstva. Náš prvý gól (9´) v sezóne aj v tomto stretnutí strelil Sasha. Asistoval Ivo. Domáci vyrovnali v 20´ z pokutového kopu a v záverečnej 30´ otočili skóre z priameho kopu z 25 m. Za predvedenú hru to bol pre nás krutý výsledok.
V druhom polčase sme dokonca v 35´ prehrávali 3:1, po našej nepresnej rozohrávke. Ani po treťom inkasovanom góle sme to nezabalili. Trpezlivým, disciplinovaným, bojovným výkonom, sme v 44´ znížili na rozdiel gólu. Autorom bol Ivo, asistoval Sasha. O minútu nato (45´) skóroval opäť Sasha, asistoval Juro. Náš výborný výkon sme dokonali v 53´. Po faule na Alexa v pokutom území, nasledoval pokutový kop, ktorý bezpečne premenil Sajmon. Za predvedenú hru si moje družstvo zaslúži veľkú jednotku.

Záznamy: 141 - 150 zo 331