Výsledkové fórum

Kraľovany cup 2018

Peter Dziak | 12.06.2018

KRAĽOVANY CUP 10.6.18 ( 7. ročník )
V prvom rade sa chcem poďakovať rodičom, že umožnili vycestovať deťom na tento turnaj.
Uvedený ročník bol počtom 34 družstiev za uplynulých 7. ročníkov najväčší.
Družstva z celého Slovenska a jedno z Čiech ( FO Třinec ) hrali za nie najideálnejších podmienok ( 29 st. a dusno ) na tú kategóriu dobre
pripravených ihriskách. Družstva hrali jedno polčasové 17 min. zápasy s počtom hráčov 5+1

V našej skupine sme za narazili na :

Prvý zápas sme odohrali v slušnom tempe.
FK JUNIOR KOŠICE – SLOVANIA KORŇA 3:0
Za Junior skórovali Ivko Novotný 4 min. v 12 min. Dominik Ťukody a opäť Ivko v 12 min. .
Musím poznačiť, že hneď prvý zápas ukázal celkom dobrú chémiu v tíme. Nakoľko z celkovo nominovaných boli traja hráči z kat. U9
a výkonnosťou určite nezaostávali a skvelé dopĺňali pri striedaniach.

FK JUNIOR KOŠICE - FKP Dúbravka Bratislava 1:0
Po 20 min. pauze sme nastúpili proti FKP Dúbravka Bratislava. V tomto zápase stalo pri nás „obrovské šťastie. Súper trafil 2x tyčku a 1x brvno. Koniec zápasu mi ukázal, že ak pri troške futbalového šťastia (lebo aj to musí byť) budeme takto pokračovať ( aktivita a disciplína ) Junior sa dostane zo skupiny do bojov o umiestnenie. V tomto zápase chlapci dokázali, že vedia zabojovať o víťazstvo od prvej minúty až do posledného hvizdu rozhodcu.
Veril som. V 14 min. skóroval Ivko Novotný.

ŠK Dynamo Diviaky - FK JUNIOR KOŠICE 2:2
Do tohto zápasu chlapci z Turca ešte neskórovali a svoj druhý zápas chceli vyhrať. V 7 min. sme vyrovnali Danom Ryšákom a v 11 min. Dominik otočil zápas v náš prospech. Žiaľ minútu pred koncom súper vyrovnal. Chlapci boli po strate bodu dosť sklamaní, ale podarilo sa nám presvedčiť ich, že je to dobrý bod pre nás a v konečnom súčte môže byť rozhodujúci, čo sa aj potvrdilo.

Obával som sa, čo urobí obedná pauza s mojím tímom.

MFK Dolný Kubín - FK JUNIOR KOŠICE 0:5
Tento zápas vyšiel asi najlepšie. Aj počtom gólov aj herným prejavom. Musím podotknúť, že každý hráč ukázal svoj potenciál. Hodnotím ho ako ukážkový. Od prvej minúty sme nedali súperovi šancu a chlapci išli jasne za víťazstvom.
Za desať minút bolo po zápase. Góly : 1 min. a 9 min. Maťo Biško, Dano Ryšák v 2 min., 8 min., Jakub Biško v 9 min. a Dominik v 10 min.

FK JUNIOR KOŠICE – MFK Lokomotíva Zvolen „1“ 1:4
Celkového víťaza turnaja sme sa od prvej minúty zľakli a to bol dôvod prehry. Našou skupinou prešiel bez zaváhania a ich kvalitu je treba športovo uznať.
Zároveň je potrebné povedať, že v tomto zápase nemohol nastúpiť náš kapitán Jakub Biško z dôvodu nevoľnosti. V 14 min. upravoval výsledok Dano Rýšák.

V poslednom zápase sme si zaváhanie nemohli dovoliť.

Do osemfinále mohol len jeden. FK Raková - FK JUNIOR KOŠICE 0:1
Nervózny zápas skončil v náš prospech, keď už v 3. minúte skóroval Dano Ryšák.

V osemfinále si myslím na mužstvo doľahla únava. Škoda, že tento zápas nasledoval hneď po našom poslednom zápase v skupine, mužstvo malo dosť málo času na regeneráciu.

Tak, ako som písal na začiatku, podmienky čo sa týka počasia neboli ideálne. Do 9 min. to bol zápas o nádeji, keď sme dokázali rýchlo reagovať na góly súpera.
FK Humenné už 4 min. s perfektne kopaného priameho kopu skóroval. Dano Ryšák gólom o pár sekúnd vyrovnal.
Súper udrel opäť v 5 minúte. Jakubov gól o 4 minúty tento zápas zdramatizoval. Žiaľ, jeho gól bol aj našim posledným na tomto turnaji.
Humenné od 10 min. po góle už si postup nenechal zobrať.

FK Humenné - FK JUNIOR KOŠICE 6:2

Nominovaní: Filip Števula (brankár), Jakub Biško (kapitán), Martin Biško, Marián Kollárik, Ivan Novotný, Dominik Ťukody, Daniel Ryšák, Hani Al-Zabidi, Šimon Dziak

ĎAKUJEM ZA PERFEKTNÚ REPREZENTÁCIU KLUBU JUNIOR KOŠICE.

Kraľovany cup U 10

tréner Urban | 11.06.2018

Prečo priami aktéri nepochvália jednou vetou naše U 10? Je to naša reklama pre prilákanie nových detí.

II.LIGA-MŽ-U13-SK.A-VSFZ 25.kolo: 10.06.18, 11.45 FK Junior Košice – FK Košice - Barca 1:2 (0:2)

Gól: Alex

Naša zostava: Mišo Hulík, Bogdan Saenz, Šimi Ondrejka, Sajmon Števula, Ivo Mikluš, Sasha Onyshchuk, Jakub Papáč „C“, Karim Al-Zabidi, Alex Vnenčák, Aďo Sokolský, Dano Medňanský, Filip Proks. Chýbali: Mery Šalitrošová, Emma Lašutová, Maťo Mižura - rodinné dôvody.

Úvodných 6´ sme hostí nepustili na našu polovicu. Nepremenili sme dve vyložené šance a tak sme v 7´ pykali my. Po dlhej prihrávke, resp. nákope na našu polovicu sa presadil hrotový hráč hostí a prvá ich strela skončila v našej bráne. A aby toho nebolo málo, v 11´ sme si po centri po našej pravej strane dali nešťastného vlastenca. Aj po tomto nešťastnom góle bol náš výkon na veľmi dobrej úrovni. Mali sme ďalšie príležitosti na strelenie gólu z hry, aj po rohových kopoch. Gól do polčasu už nepadol.
Druhý polčas náš výkon nemal chybu. Boli sme lepším družstvom. Výsledkom nášho snaženia bol kontaktný gól v 43´ . Skóroval Alex, ktorý sa presadil proti starším protihráčom. Vyrovnanie viselo vo vzduchu. Šance sme si vypracovali. Tú najväčšiu po skvelej
kombinácii 5´ pred koncom sme nepremenili. Škoda faux pasu, (fó-pa) chyby pána rozhodcu, keď nedovolený zákrok brankára na Dana vytiahol za hranicu pokutového územia a tak miesto pokutového kopu sme zahrávali len priamy kop. Nezaslúžená prehra strašne bolí. Odohrali sme proti starším protihráčom výborných 60´. V družstve Barce podľa zápisu o stretnutí hrali 6 hráči narodení v roku 2005 a 6 hráči 2006. U nás nastúpili 5 hráči 2007 a 6 hráči 2006. Odohrali sme opäť výborné stretnutie, v ktorom sme nezaslúžene prehrali. O týždeň,
v nedeľu zakončíme náš úspešný premierový ročník na ihrisku favorita stretnutia V. Opátskeho. Bolo by super, keby sa nám podarilo na naše posledné stretnutie nastúpiť v kompletnej zostave. V predchádzajúcich kolách vždy niekto chýbal.

Hodnotenie 9. kola U10

Peter Dziak | 04.06.2018

FK JUNIOR KOŠICE - BENECOL KOŠICE 7:4 polčas 4:2
V poslednom ( dohrávka 9. kola ) zápase sme úlohu domáceho tímu zvládli.
Súper bol vyrovnaný, ale herná disciplína a kolektívny výkon nám pomohli aby sme posledný zápas vyhrali.
Ďakujem hráčom za predvedený výkon.
Za FK JUNIOR KOŠICE :
D. Ryšák (GK), M. Kollárik ( 23 min. gól ), M. Jerga, M. Biško ( 42 min. gól ) J. Biško ( 8 a 19 min. gól ), I. Novotný, M. Ariola ( 30 a 44 min. gól ), D. Ťukody ( 15 min. gól ), J. Halász a V. Čudejko.

II.LIGA-MŽ-U13-SK.A-VSFZ 24.kolo: 03.06.18, 11.45 FK Junior Košice – FC Lokomotíva „B“ KE 5:3 (4:3)

tréner Urban | 03.06.2018

Góly + prihrávky: Jakub 2+1, Karim 1+1, Sasha 1+0, Alex 1+0.

Naša zostava: Mišo Hulík, Bogdan Saenz, Mery Šalitrošová, Šimi Ondrejka, Ivo Mikluš, Sasha Onyshchuk, Jakub Papáč „C“, Karim Al-Zabidi, Alex Vnenčák, Aďo Sokolský, Dano Medňanský, Emma Lašutová, Maťo Mižura. Chýbali: Sajmon Števula, Filip Proks – rodinné dôvody,

Dnešné stretnutie sme začali zle. Prvých 15´ z našej strany bolo nemastných, neslaných, aj preto sme inkasovali prvý gól my. Po inkasovanom góle v 15´, sme sa konečne dostali do správneho tempa. V priebehu od 22´ do 30´, padlo až šesť gólov. Na našu radosť štyri z nich sme dali my.Náš zlepšený herný výkon sme korunovali vyrovnávajúcim gólom na 1:1 v 22´, o ktorý sa zaslúžil priamo z rohového kopu Jakub. O minútu na to v 23´, sme ale znova prehrávali 1:2. V 26´ Jakub výborne zahral rohový kop na zadnú tyč a hlavou sa
presadil Sasha, 2:2. V 28´ sme do tretice prehrávali 2:3. Bolo to ale v tomto stretnutí naposledy. Dvoma zlepenými gólmi do „šatne“ v 29´a v 30´, sme otočili výsledok v náš prospech. Na 3:3 vyrovnal z priameho
voľného kopu z 25m Jakub a v poslednej 30´ Karim výborným pressingom donútil k chybe obrancu a s prehľadom obstrelil brankára, 4:3.
Náš výborný výkon pokračoval v druhom polčase. Výborne sme si plnili defenzívne činnosti na čele s Mišom v bráne. Je treba povedať, že súper hrýzol, ale my sme bojovnosťou, maximálnym nasadením, podloženou hernou disciplínou, stretnutie doviedli zaslúžene do víťazného konca. Naše víťazstvo poistil v 54´ Alex, po
prihrávke Karima. Paráda! Bolo to naše štvrté víťazstvo po sebe. Veľká pochvala pre mojich zverencov, ktorí dokázali 3x otočiť nepriaznivý výsledok. Naši všetci kľúčoví hráči dnes zabrali skutočne naplno a dobre bojovali aj ostatní hráči. Hrali, išli ako dobre namastené motorové píly.

Prípravka U11 – MFZ 9.kolo

tréner Urban | 02.06.2018

FK Junior Košice – FA Benecol Košice 13:6 (8:2) Naše góly: Alex 6, Ivo 3, Sasha 2, Karim 2 prihr.: Mery 3, Sasha 2, Alex 2, Ivo, Karim.

V dohrávke 9. kola prípraviek U 11, sme si ľahko poradili s Benecolom. Predviedli sme celý rad pohľadných kombinácií. Dali sme 13 gólov, 9 z nich padlo po vydarených UHK (útočné herné kombinácie). Inkasovali sme 6 gólov, čo na druhej strane nesvedčí o dobrej defenzíve. Pre túto zostavu to bolo zároveň ostatné stretnutie v kategórii prípraviek U 11. Od novej sezóny celé družstvo prechádza do kategórie mladších žiakov U 12. V súťaži sme obsadili konečné 2. miesto, na ktoré nás posunula zbytočná domáca prehra s Buzicou. Škoda, že v tomto „rozhodujúcom“ stretnutí o 1. miesto nemohol? nastúpiť v bránke Filip Števula. Mišo Hulík nebol k dispozícii. Som presvedčený, že výsledok by bol opačný.
Žiaľ, pre nedostatok hráčov Benecolu sme museli hrať v poli len s 5 hráčmi.
Sled gólov: 3´Alex prihr. Sasha 1:0, 7´Sasha 2:0, 8´a 11´hostia 2:2, 15´ Karim prihr. Alex 3:2, 16´
Alex prihr. Mery 4:2, 16´ Alex prihr. Ivo 5:2, 17´ Ivo prihr. Alex 6:2, 21´ Sasha 7:2, 22´ Ivo 8:2.

Druhý polčas: 27´ Ivo prihr. Sasha 9:2, 28´ hostia 9:3, 29´ Alex prihr. Mery 10:3, 33´ hostia 10:4, 35´ Alex 11:4, 37´ hostia 11:5, 38´ hostia 11:6, 41´ Karim prihr. Mery 12:6, 46´ Alex prihr. Karim 13:6.

Naša zostava: Mišo Hulík, Maťo Varga, Ivo Mikluš „C“, Mery Šalitrošová, Alex Vnenčák, Sasha Onyshchuk, Tomáš Sirovec, Rasťo Hrubý, Karim Al-Zabidi, Emma Lašutová, Simon Kohoutek
Oliver Lešo.

Hodnotenia

Peter Dziak | 31.05.2018

V prvom rade dlhujem ešte hodnotenie MZ zo dňa 10.5.2018
FK JUNIOR – FK GALAKTIK 1:6 polčas 0:4
Nulová koncentrácia a laxný prístup nám za 11 minút prehrali zápas. Zmohli sme sa na jeden gól ( Hani 34 min. )
Treba priznať, že súper bol lepší vo všetkých herných činnostiach. Gratulujem súperovi.
Za Junior : F. Števula (GK), D. Kardos (GK), I. Novotný, M. Kollárik, J. a M. Biškovci
M. Ariola, Hani, V. Čudejko a J. Halász

FK Junior Šaca – FK JUNIOR KOŠICE 9:1 polčas 2:1
Paradoxne aj napriek vysokej prehre (najvyššej v tomto ročníku) som odchádzal spokojný.
V bráne dostal po perfektných výkonoch v MZ U9 priestor Šimon Kužma z kat.U8
Šimonovu nomináciu neľutujem a teším sa na ďalšiu. Aj napriek inkasovaným gólom určite nesklamal.
Hráči napriek teplu svoju kvalitu dokázali bojovnosťou, koncentráciou a hlavne disciplínou.
Myslím si, že po čas celého zápasu sme boli v herných činnostiach lepší. Žiaľ, súper nás trestal efektívne.
Trestal stále, keď sme sa išli nadýchnuť k ešte lepším výkonom. Gratulujem Šaci k výhre.
Na záver len toľko, že futbal sa hrá od prvých sekúnd a dá sa prístupom prehrať už na začiatku zápasu. To sa nám stalo 10.5.2018

Za Junior : Š.Kužma (GK), I. Novotný, M. Kollárik, J. a M. Biškovci, F. Števula, J. Halász, M. Ariola, Hani ( gól 20 min. ), D. Ťukody a Š. Dziak.

Prípravka U11 – MFZ 10.kolo

tréner Urban | 30.05.2018

FK Junior Šaca – FK Junior Košice 3:4 (2:0) Naše góly: Alex 3, Ivo. prihr.: Alex, Mery

V dohrávke 10. kola prípraviek U 11, sme utrpeli víťazstvo. Po zahanbujúcom výkone v prvom polčase sme ho zaslúžene prehrali 2:0. Hráči, ktorí pravidelne nastupujú v základnej zostave v kategórii U 13, by nemali podať výkon aký dnes podali v prvom polčase. Bez nasadenia, bez bojovnosti, bez koncentrácie, bez myšlienky. Zrejme si mysleli, že súper sa porazí sám. Za predvedenú hru v prvom polčase som sa hanbil.
V prestávke som mojim zverencom povedal len jednu vetu. Máte 25´ na to, aby ste ukázali, že viete hrať lepšie a otočili výsledok. Veta zabrala a po podstatne lepšom výkone sme výsledok stretnutia otočili. Na 2:1 v 6´ druhého polčasu z priameho kopu znížil Alex, v 8´ na 2:2 po skvelej kombinácii Alexa s Ivom, Ivo vyrovnal. V 15´ po výbornom atakovaní, pressingu Alex nás poslal do vedenia, 2:3. V 18´ po finálnej prihrávke od Mery, opäť skóroval Alex, 2:4. Na konečných 3:4 domáci
znížili 2´ pred koncom.
Dnes potešilo hlavne víťazstvo a čiastočne výkon v druhom polčase. Kuriozitou bola spoločná autová čiara pre súbežne hrané stretnutia U 11 a U 10.

Naša zostava: Mišo Hulík, Maťo Varga, Ivo Mikluš „C“, Mery Šalitrošová, Alex Vnenčák, Sasha Onyshchuk, Tomáš Sirovec, Rasťo Hrubý, Rišo Dura, Simon Kohoutek.

II.LIGA-MŽ-U13-SK.A-VSFZ 23.kolo: 27.05.2018, 11.45 FK Čaňa - FK Junior Košice 1:7 (1:3)

tréner Urban | 28.05.2018

Góly + prihrávky: Jakub 0+3, Filip Š. 2+0, Sasha 1+1,Karim 1+0, Dano 1+0, Maťo 1+0, Sajmon 1+0, Alex 0+1,Šimi 0+1, Ivo 0+1.

Naša zostava: Bogdan Saenz, Šimi Ondrejka, Sajmon Števula, Ivo Mikluš, Sasha Onyshchuk, Jakub Papáč „C“, Karim Al-Zabidi, Alex Vnenčák, Dano Medňanský, Emma Lašutová, Filip Proks, Maťo Mižura, Filip Števula. Chýbali: Mišo Hulík a Aďo Sokolský – rodinné dôvody, Mery Šalitrošová – účasť na MZ TJ Lokomotíva.

Už tradične, ani v 23. kole sme neboli kompletní. Dnes to bol hlavne súboj mojich zverencov s brankárom Čane, ktorý zabránil dvojcifernému výsledku. Bol najlepším hráčom domácich. Inkasoval sedem gólov, ale minimálne ďalším ôsmim gólom zabránil, raz po strele Sashu mu pomohla ľavá tyč.Vedenia sme sa ujali v 3´ , keď po finálnej prihrávke Jakuba skóroval Karim. V 6´ domáci z ojedinelého útoku vyrovnali. My sme do polčasu ešte 2x skórovali. V 8´ Jakub zahral rohový kop a Sasha pohotovo gólovo zakončil. V 12´ sa presadil Dano, po finálnej prihrávke Alexa.

V druhom polčase bol náš herný výkon ešte lepší, darilo sa nám kombinovať, vytvorili sme si rad gólovýchšancí. Hralo sa neustále na polovici súpera. Gólov sme sa ale dočkali až v samom závere stretnutia. V 54´ sa vo svojom prvom stretnutí v kategórii U 13 presadil Filip Števula, po prihrávke Jakuba. V 56´ po prudkej strele Šimiho, zmenil smer strely meter pred brankárom Maťo, v 58´ po finálnej prihrávke Iva výborne zakončil cca z 15. metrov Sajmon. Skóre stretnutia uzavrel svojim druhým gólom Filip Števula, ktorému z pravej strany presne prihral Sasha.
Máme za sebou náročný, úspešný víkend. Klobúk dolu pred mojimi zverencami. Po náročnom turnaji v sobotu v Príbovciach, kde odohrali sedem stretnutí po 20´ a absolvovali vyše trojhodinové cestovanie, dokázali aj dnes podať v Čani výborný výkon. Palec hore!

TURNAJ PRÍBOVCE CUP U 12, 26.05.2018 Skončili sme na 2. mieste

tréner Urban | 27.05.2018

Naše výsledky:

FK Junior KE – Dolný Kubín 3:0 Góly: Sajmon, Alex, Filip Proks, prihr.: Sasha, Emma
FK Junior KE – TJ Dynamo príbovce 2:1 Góly: Sajmon, Ivo, prihr.: Karim, Alex
FK Junior KE – Atack Vrútky 1:0 Gól: Šimi, prihr.: Karim
FK Junior KE – MFK Ružomberok 1:0 Gól: Šimi, prihr.: Jakub
FK Junior KE – Fomat Martin 2:0 Góly: Karim, Alex, prihr.: Sasha, Ivo
FK Junior KE – Grunwald Budziwoj 0:2
FK Junior KE – Baník Prievidza 9:0 Góly: Jakub 2, Šimi 2, Alex, Karim, Dano, Sasha, vlastný,
prihr.: Sasha

Naša zostava: Filip Števula, Meri Šalitrošová, Ivo Mikluš, Jakub Papáč „C“, Karim Al-Zabidi, Sajmon
Števula, Šimi Ondrejka, Aďo Sokolský, Dano Medňanský, Filip Proks, Emma Lašutová, Alex Vnenčák,
Sasha Onyshchuk.

V príjemnom prostredí na ihrisku TJ Dynamo Príbovce sme sa zúčastnili turnaja U 12. Za šesť víťazstiev a jednu prehru sme skončili na 2. mieste. V rozhodujúcom stretnutí sme prehrali s Grunwaldom Budziwoj.

V prvom stretnutí sme si poradili s družstvom D. Kubína. Celé stretnutie sme búšili do súpera. Zahodili sme neskutočné množstvo šancí. Päť minút pred koncom, (hrací čas bol 1x20min.), bolo 0:0. Streleckú nemohúcnosť sme konečne prelomili v 15. minúte a následne 2x v 16. minúte. Skóre stretnutia otvoril Sajmon, po ňom sa presadil Alex, po prihrávke Sashu a skóre uzavrel Filip Proks po prihrávke Emmy.

V druhom našom stretnutí sme od 9. minúty prehrávali s domácim družstvom 1:0 a nevyzeralo to s nami dobre. Víťazstvo na našu stranu sme strhli doslova v hodine dvanástej. V 18. minúte po kombinácii Jakub – Karim – Sajmon vyrovnal a minútu na to Ivo po prihrávke Alexa dal náš druhý gól. Bolo to herne vyrovnané stretnutie so šťastným koncom pre nás.

V treťom stretnutí s Vrútkami sme sa herne trápili. V 6´ sme sa ujali vedenia po parádnej akcii zľava Karim spätnou prihrávkou nabil Šimimu. Bol to nakoniec víťazný gól, výsledok sa už nezmenil.
V štvrtom stretnutí s MFK Ružomberkom sme opäť skórovali len raz. V 3´ po výborne zahratom priamom kope Jakuba skóroval hlavou Šimi. Stačilo to na chudobné víťazstvo. V tomto stretnutí náš výkon bol podstatne lepší, chýbalo len presnejšie zakončenie.

V piatom stretnutí s Martinom sme naviazali na náš dobrý výkon z predchádzajúceho stretnutia a po zásluhe sme vyhrali gólmi z 9´ a 11´. Skórovali Karim po prihrávke Sashu a Alex po prihrávke Iva.

V poradí šieste stretnutie bolo prakticky finálovým. Stretli sa v ňom dve neporazené družstvá. Našim súperom bolo družstvo Grunwald Budziwoj. (PL) Finále sme nezvládli, strelecky sme sa nepresadili a tak prišla zaslúžená prehra v pomere 0:2.

Pred posledným stretnutím s Baníkom Prievidza už bolo poradie na prvom a druhom mieste nemenné. Je super, že sme sa hneď po prehratom „finálovom“ stretnutí dokázali zmobilizovať a dosiahli sme najvyššie víťazstvo na turnaji 9:0, nik nevyhral vyšším rozdielom. Tu musím pochváliť celé družstvo za perfektný pressing a hru 1:1. Svedčí o tom to, že len jeden gól z deviatich a to v poradí štvrtý, padol po finálnej prihrávke. Sled gólov. 1´ Jakub, 2´ Šimi, 4´ Alex, 5´ Karim,
prihrával Sasha, 10´ Dano, 12´ Jakub, 13´ Šimi, 18´ vlastný, po centri Alexa, 19´ Sasha. Čiže jedna finálna prihrávka na gól, ostatné góly buď po pressingu, alebo po hre 1:1. Skvelé!

Moje družstvo výborne reprezentovalo náš klub. Svojim vystupovaním mimo ihriska a herným prejavom na ihrisku, ma opäť veľmi potešilo. Aj keď „vlakári“ mali menšie úlety. Ale prežili sme
to. Úprimné poďakovanie patrí skvelým rodičom, ktorí umožnili mojim zverencom odohrať turnaj, v ktorom sme si mohli zahrať až so 7. netradičnými súpermi. Palec hore!

Poďakovanie patrí aj organizátorom z Príboviec, aj pánom rozhodcom.

Záznamy: 161 - 170 zo 331