Výsledkové fórum

Re:TURNAJ PRÍBOVCE CUP U 12, 26.05.2018 Skončili sme na 2. mieste

Biško | 28.05.2018

Veľká pochvala patrí U12-kam a ich trénerovi za umiestnenie a hru ktorú ukázali na turnaji v Príbovciach. Mne osobne sa veľmi páčilo aj to že takmer všetky zápasy bolo družstvo schopné odohrať len s minimálnymi inštrukciami trénera z lavičky počas týchto zápasov.

Peter Dziak | 28.05.2018

Gratulujem. Úprimne sa teším.
Peter Dziak

II.LIGA-MŽ-U13-SK.A-VSFZ 22.kolo: 20.05.2018, 11.45 FK Junior Košice – FA Benecol Košice 9:0 (4:0)

tréner Urban | 20.05.2018

Góly + prihrávky: Sasha 3+1, Alex 2+2, Karim 2+1, Jakub 0+2, Šimi 0+2, Ivo 1+0, Emma 0+1.

Dnes sme podali jeden z najlepších výkonov v súťaži, ak nie najlepší. Veľmi nás všetkých potešil po dlhodobom zranení, (1,5 mesiaca) návrat Mery do zostavy. Okrem 9 gólov sme mali 8 gólových šancí a Sajmon 2x mieril do brvna. Prvý krát hneď po otvorení hry po nacvičenom signále z polovice ihriska a druhý krát z priameho kopu v 2. polčase cca z 25m. Gólový účet sme otvorili už v 4. minúte, po rohovom kope Jakuba skóroval Sasha. V 13. minúte po skvelej kombinácii Karim - Alex – Sasha, tretí menovaný zvýšil na 2:0. Do polčasu v 18. a v 20. minúte sa presadil Karim, po prihrávkach Emmy a Šimiho.

Druhý polčas sme začali skvelo, keď hneď v prvej minúte zvyšoval na 5:0 Alex, po prihrávke Sashu. V 40. minúte sa opäť presadil Alex po prihrávke Jakuba. Náš gólostroj pokračoval, v 48. minúte perfektne zabojoval Šimi a po jeho centri z pravej strany zvyšoval na 7:0 z blízka Ivo. O minútu už bolo 8:0. Po prihrávke Alexa
zakončoval ľavou nohou s prehľadom Fillip, čím potvrdil, že ľavú nohu nemá len na podopieranie. O tri minúty skóre stretnutia uzavrel na 9:0 svojim tretím gólom Sasha, keď vystihol prihrávku súperovho brankára. Vytúžený 10. gól už nepadol, aj keď sme k nemu mali veľmi blízko. Po našom herne slabšom výkone z pred týždňa, sme dnes na ihrisku doslova „vystrájali“. Bavili sme sa futbalom. Maximálna spokojnosť. Len treba dooslavovať, nič netreba preceňovať a ostať pevne na zemi.

Na budúci týždeň nás čaká nabitý program. V stredu predohrávka MZ prípravky U 11, následne v sobotu turnaj U 12 v Príbovciach a v nedeľu MZ MŽ U 13 v Čani. Zajtra vás všetkých očakávam na TJ. V prípade silného dažďa bude teoretická TJ v budove školy. Takže prídu aj hráči, ktorí nie sú úplne fit.

Naša zostava: Mišo Hulík, Šimi Ondrejka, Sajmon Števula, Ivo Mikluš, Sasha Onyshchuk, Jakub Papáč „C“, Karim Al-Zabidi, Alex Vnenčák, Emma Lašutová, Aďo Sokolský, Filip Proks, Mery Šalitrošová. Chýbali nemocní Dano Medňanský, Maťo Mužura. Bogdan Saenz???

Liga prípraviek U9

Hugáň | 18.05.2018

Benecol U9 - FK Junior Košice U9 3:8
Gratulujeme k víťazstvu

Re:Liga prípraviek U9

Admin | 12.12.2018

II.LIGA-MŽ-U13-SK.A-VSFZ 21.kolo: 12.05.2018, 11.45 MFK V. Kapušany - FK Junior Košice 1:5 (0:3)

tréner Urban | 13.05.2018

Dnes sme si ľahko poradili s posledným družstvom v súťaži. Z našej strany to nebol oslnivý výkon, viac ma dnes oslnilo slnko a potešilo víťazstvo. Vytvorili sme si rad šancí, ale nesprávnym riešením sme ich trestuhodne zahadzovali. Minimálne do jednej šance sa dostali všetci moji zverenci, okrem brankárov. V defenzívnej činnosti sme súperovi nič nedovolili, až na jeden prípad. Naši brankári nemuseli prakticky čeliť žiadnej strele. Naše prvé tri góly v prvom polčase sme dali po rozohraní ŠS, rohových kopov, čo ma teší. Prvý padol v 5. minúte, po
centri Jakuba z rohového kopu. Zblízka sa presadil Šimi. Druhý gól dal v 18. minúte Jakub, dokonca „slabšou“ ľavou nohou. Výborne mu asistoval finálnou prihrávkou Karim, keď rozohrali rohový kop nakrátko. V 25. minúte sme opäť po rozohraní rohového kopu nakrátko, tentokrát zľavej strany zvýšili na 0:3. V akcii boli opäť Karim a Jakub, zakončoval tvrdou strelou Sajmon.

V 35. minúte druhého polčasu domáci znížili priamo z ojedinelého rohového kopu. Pri lepšej koncentrácii a lepšom pozičnom postavení sa určite dalo gólu zabrániť. Obraz hry sa ale ani po inkasovanom góle nezmenil. Mali sme stálu prevahu.Minútu po góle domácich sa strelecky konečne presadil Alex, keď zblízka dorážal vyrazenú loptu brankárom po strele Iva. Skóre stretnutia 3. minúty pred koncom uzavrel Sasha.po „super“ spätnej prihrávke po zemi od Dana. Bol to najkrajší gól stretnutia, resp. kombinácia pred ním. Zaslúžené
víťazstvo. Dali sme „len“ päť gólov, o ktoré sa podelilo päť strelcov. To je pozitívne. Nie sme odkázaní len na jedného, dvoch strelcov. Konečne máme celý týždeň na pokojnú prípravu, lebo výkon v tomto stretnutí určite nebude stačiť na nášho najblžšieho súpera Benecol.

Naša zostava: Mišo Hulík, Bogdan Saenz, Šimi Ondrejka, Sajmon Števula, Ivo Mikluš, Sasha Onyshchuk, Jakub Papáč „C“, Karim Al-Zabidi, Dano Medňanský, Alex Vnenčák, Emma Lašutová, Aďo Sokolský, Maťo Mižura. Chýbali zranení Mery Šalitrošová a Filip Proks.

Prípravka U11 – MFZ 8.kolo FK

tréner Urban | 10.05.2018

FK Junior Košice – FK Galaktik Košice 13:6 (5:4) Naše góly: Alex 4, Sasha 3, Emma 2,
Karim 2, Tomáš, Rasťo.

V predohrávke 8. kola prípraviek U 11, kvôli MZ U 13 vo V. Kapušanoch sme zaslúžene vyhrali.
Boli sme po celé stretnutie lepším družstvom. Od začiatku v stretnutí sme viedli, hostia vždy len znižovali. Prvý polčas sme vyhrali len o gól, lebo naša obranná činnosť bola zlá, neskoro sme dostupovali k súperovi, boli sme málo agresívni. Štyri strely do priestoru našej brány = štyri góly, čo nesvedčí o našej dobrej obrannej činnosti.

V 2. polčase sme od 27. do 42. minúty dali päť gólov v rade a upravili sme stav na 10:4. Potom sme dovolili hosťom znížiť na 10.6, ale troma gólmi v posledných troch minútach sme upravili na
konečných 13:6. Hattrickom sa zaskvel Alex, 3´, 4´, 8´a v druhom polčase ešte jeden gól pridal.
Výborné výkony podali opory Ivo, Karim, Sasha, Alex, od ktorých ani iné nečakám. Celé družstvo si zaslúži pochvalu, hlavne za predvedenú hru v druhom polčase., gólovo vyjadrené 8:2.

Naša zostava: Mišo Hulík, Maťo Varga, Ivo Mikluš „C“, Karim Al-Zabidi, Alex Vnenčák, Sasha Onyshchuk, Emma Lašutová, Oli Lešo, Tomáš Sirovec, Rasťo Hrubý, Rišo Dura.

Hodnotenie

Peter Dziak | 08.05.2018

Hodnotenie MZ U10 z 5.5.18 KAC – JUNIOR KOŠICE
Po domácej prehre ( 2:7 FA Buzica ) som nevedel čo môžem očakávať od svojich zverencov.
Veterné počasie, jeden hráč na striedanie moje obavy znásobili.
V prvom polčase bola hra vyrovnaná ale po góle v 13. minúte ( Hani ) sme sa trocha upokojili.
Šťastie sa na nás opäť usmialo až po prestávke keď Ivko priamo z rohu zvýšil na 2:0 a o 8 minút neskôr trafil svoj druhý gól v zápase.
Za stavu 3:0 som už o našom víťazstve nepochyboval.
Pred koncom zápasu sa ešte stihol presadiť Jakub, ktorý si vynahradil nepremenené šance v prvom polčase.
Súper uzavrel výsledok 4 min. pred koncom zápasu.
Konečné resumé KAC Košice – Junior Košice 1:4
Na záver veľká vďaka Filipovi ( GK v 1. polčase ) a Danovi ( vyrazil v 2. polčase pokutový kop ), že nás podržali v bráne.

Kondične sme to zvládli na 100%
Zostava : Filip Števula, Daniel Kardos, Majo Kollárik, Ivko Novotný, M. a J. Biškovci a z kat. U9 Hani Al-Zabidi, Dominik Ťukody a Šimon Dziak.
Gratulujem aj našim dvojičkám U11 k vysokému víťazstvu.

II.LIGA-MŽ-U13-SK.A-VSFZ 20.kolo: 06.05.2018, 11.45 FK Junior Košice – FK Galaktik Košice 3:10 (1:5)

tréner Urban | 06.05.2018

Ani v jednom zo 6. jarných stretnutí sme nemohli nastúpiť v plnej sile. Už aj tak z nášho úzkeho kádra dnes chýbali až štyria hráči, z toho dvaja kľúčoví. Opäť som musel v zostave improvizovať, čo proti silnému, staršiemu súperovi bolo veľmi náročné. Aj napriek vysokej prehre moji zverenci podali obetavý výkon, bojovali znamenite. Statočne odolávali, neboli fackovacím panákom, aj napriek vysokej prehre. Určite sa dalo 3 - 4 gólom v našej sieti predísť.Nevadí, musíme sa z toho poučiť a už neopakovať veľké chyby. Náš prvý gól dal z priameho voľného kopu cca z 25 metrov za stavu 0:2 Šimi, keď lopta na našu veľkú radosť skončila v bráne prekvapeného brankára. Náš druhý gól za stavu 1:8 dal Sasha, keď vystihol malú domov brankárovi a perfektne ho obišiel a skóroval. Z našej strany to ešte nebolo všetko. Za stavu 2:9 bol v pokutovom území faulovaný Ivo Mikluš a následne náš kapitán Jakub Papáč penaltu bezpečne premenil. Pred stretnutím som mojim zverencom povedal, že ak strelíme v stretnutí jeden gól , tak to bude super. Strelili sme tri. Palec hore. Ťažkého súpera máme za sebou. Teraz nás čakajú v piatich kolách za sebou naši tabuľkoví susedia, s ktorými máme väčšie šance na úspech. Máme na to. Ja tomu verím.

Naša zostava: Mišo Hulík, Šimi Ondrejka, Ivo Mikluš, Sasha Onyshchuk, Jakub Papáč „C“, Karim Al-Zabidi, Dano Medňanský, Alex Vnenčák, Emma Lašutová, Filip Proks, Aďo Sokolský. Chýbali zranení Mery Šalitrošová a Maťo Mižura, z rodinných dôvodov Bogdan Saenz a Sajmon Števula.

Prípravka U11 – MFZ 7.kolo

KAC Košice - FK Junior Košice 1:12 (0:5) Naše góly: Emma 3, Sasha 2, Alex 2, Ivo, Tomáš, Oliver, Rasťo, Simon.

Dnes, ku všetkej úcte k súperovi, bol našim najsilnejším súperom silný vietor, s ktorým sme sa dobre vysporiadali. Dnes som chválabohu nemusel riešiť brankársky post Ivom a Karimom (MZ s Buzicou), ktorí potom samozrejme citelne chýbali v poli, čo sa prejavilo aj v celkovom výkone nášho družstva, aj vo výsledku. Dnes naši brankári mali len minimum zákrokov, veľa sme toho domácim nedovolili. Už v 3´ náš gólový účet otvoril náš kapitán Ivo. Do polčasu sa postupne presadili: 12´´Tomáš, 16´ Oli, 21´ Rasťo, 24´ Sasha.

V 2. polčase, hneď po otvorení hry,(26´ a 27´) sa 2x presadil Alex. Domácim sa podarilo v 34´ z ojedinelého útoku streliť gól. Ďalšie naše góly pridali: 35´ Simon, 39´a 41´ Emma, 43´ Sasha a 47´ Emma. Po tomto góle na pokyn pána Fabiána, predsedu KAC-u, rozhodca v 47´ ukončil stretnutie. Márna bola moja snaha o dodržaní hracieho času, 2x25´. Nechápal som dôvod skrátenia. A ďalšie prekvapenie bolo po stretnutí. Pán Mikluš zisťoval u domácich, či niekto zaznamenával strelcov gólov. Opak bol pravdou. Pán Mikluš im prefotil náš interný zápis strelcov gólov aj s minutážou a poslal email pánovi Trenbulákovi. Aj tak sa dá.

Naša zostava: Mišo Hulík, Maťo Varga, Ivo Mikluš „C“, Karim Al-Zabidi, Alex Vnenčák, Sasha Onyshchuk, Emma Lašutová, Simon Kohoutek, Oli Lešo, Tomáš Sirovec, Rasťo Hrubý, Rišo Dura.

Záznamy: 171 - 180 zo 331