Výsledkové fórum

Re:Re:Re:Re:Mikulášsky turnaj U 7 a U 8

Rodič | 28.11.2017

Hmmmm, zaujímavé. Čiže klub zorganizuje turnaj, ale takúto samozrejmu vec ako uverejniť aspoň základné štatistiky už nemá kto urobiť...

Re:Mikulášsky turnaj U 7 a U 8

Rodič. | 28.11.2017

Naši "najviacjuniori" nasadili vysokú latku

II.LIGA-MŽ-U13-SK.A-VSFZ 13.kolo: 04.11.2017, 10.00, FK Junior KE – TJ FK Vyšné Opátske 1:6 (0:3) II.LIGA-MŽ-U13-SK.A-VSFZ 14.kolo: 05.11.2017, 10.45, FK Junior KE – FA Buzica 2:13 (0:9)

tréner Urban | 05.11.2017

V dohrávanom 13. kole jesennej časti a v predohrávanom 1. kole jarnej časti sme nestačili na družstvá Opátskeho a Buzice, s tretím a druhým družstvom v tabuľke. V oboch stretnutiach sme podali výkony na hranici našich schopností. Starší súperi nás „zničili“ hlavne silovo a bežecky. V týchto dvoch zložkách sme nemali žiadnu šancu. Zaslúžené víťazstva hostí.
Moje družstvo ako nováčik súťaže s najnižším vekovým priemerom v súťaži, bez jediného končiacieho hráča v kategórii MŽ sa v súťaži nestratilo. Svedčí o tom aj našich 5 víťazstiev, 1 remíza zo 14 stretnutí.

Tréner Urban

II.LIGA-MŽ-U13-SK.A-VSFZ 12.kolo: 22.10.2017, 11.45 FK BARCA - FK Junior KE 4:1 (1:1)

tréner Urban | 22.10.2017

Bez strelených gólov sa nevyhráva.
Po našom herne nevydarenom stretnutí z pred týždňa sme sa opäť naladili na našu
správnu vlnu. Výsledok síce nepotešil, ale náš výkon áno. Prehra o tri góly je nezaslúžená.
Z piatich striel do priestoru našej bránky sme dostali štyri góly. Naopak, my sme priamo
ohrozili bránu domácich osemkrát a nedali sme žiaden gól. Ten vyrovnávajúci na 1:1 bol
totiž vlastný. Gól na 1:0 pre domácich padol po nesprávne nariadenom rohovom kope a po
našom nedôslednom bránení hlavičkujúceho protihráča. Mal sa zahrávať odkop od našej
brány. Bol tam viditeľný teč domáceho hráča, ktorý to ale zaprel. Po našom
vyrovnávajúcom góle sme v prvom polčase zahrávali rad rohových kopov, ktoré sme ale
nevyužili na gólove zakončenie. Veľmi blízko po rohových kopoch sme mali ku gólu po
strele Sajmona, ktorú domáci hráč tečoval mimo brány, zblízka sa nepresadili pred
brankárom Karim, Ivo, Sasha, Alex. Preto sa skóre stretnutia do polčasu nezmenilo.
Druhý polčas sme začali dobre. Sajmon trafil brvno. Keď sa zdalo, že by sme konečne
mohli skórovať po našom rohovom kope, domáci po odkope sa presadili do otvorenej
obrany a skóre sa menilo v ich prospech. Po góle sme sa snažili o vyrovnanie, ale
strelecky sme úplne zlyhali. V závere sme pri našej snahe o vyrovnanie urobili dve chyby a
domáci nás vytrestali. Gratulujem domácim k víťazstvu.
Okrem výkonu ma teší aj naše zloženie základnej zostavy. Kým v našej zostave nastúpilli
štyria hráči U 11, resp. piati, lebo medzi nich patrí aj Marianka, dnes s kapitánskou páskou
a štyria hráči U 12, u domácich v základe hrali dve U 13 a sedem U 12, čiže žiadna U 11.

nominácia U 12

tréner Urban | 18.10.2017

Dávam do pozornosti nomináciu U 12, narodení po 1.1.2006. Nevidím tam ani jedného hráča z FK Junior Košice. Pán tréner Servila, na základe čoho sa zrodila táto nominácia? Videli ste hrať U 12 z FK Junior Košice?

Re:nominácia U 12

Deni | 19.10.2017

Zloženie nominácie si nedovolím komentovať, nie som tréner, ale pobavila som sa, česť výnimkám.

tréner Urban | 15.10.2017

Po hodoch s Čaňou prišlo bolenie brucha.

V dnešnom stretnutí s bodovo a tabuľkovo slabším súperom ako Čaňa, s FC
Lokomotívou“B“ sme podali najslabší výkon jesennej časti súťaže. Príjemným šokom
bolo, že sa stretnutie hralo na hlavnom ihrisku a nepríjemným náš výkon. Dnes sme sa
nebavili futbalom, trápili sme sa. Treba ale povedať, že aj napriek tomu bolo naše
víťazstvo zaslúžené. Dnes sme našich skalných potešili len víťazstvom. Domáci už v 3.
minúte šli do vedenia. My sme do polčasu odpovedali dvoma gólmi. V 5. minúte vyrovnal
Sasha a v 9. minúte Karim otočil skóre v náš prospech. V ďalšom priebehu prvého polčasu
sme mohli zvýšiť naše vedenie, žiaľ nestalo sa tak. Šťastie pre nás, že nás podržal Mišo
Katriňák, keď zlikvidoval samostatný nájazd a zabránil istému gólu.
Druhý polčas, aj keď sme najprv dovolili domácim vyrovnať (40´), bol z našej strany lepší.
Troma gólmi sme domácim definitívne odskočili. Dve minúty po vyrovnávajúcom góle (42´)
sa presadil po finálnej prihrávke Sajmona Sasha, na 2:4 zvýšil v 46´ Karim a náš gólový
účet ukončil v 59´ Šimi. Domáci skorigovali v poslednej minúte na konečných 3:5.

Re:II.LIGA-MŽ-U13-SK.A-VSFZ 11.kolo: 15.10.2017, 11.45 FC Lokomotíva KE „B“ - FK Junior KE 3:5 (1:2) Po

Admin | 16.10.2017

A treba dodať, že výkon rozhodcu, hlavne v 2. polčase bol ešte slabší ako náš v prvom... :)
Sudí čakal na svoju príležitosť a keď neprichádzala aj slamky sa chytil...

5.kolo, prípravky U 11, FK Junior KE – FK Junior Šaca 11:1 (3:0), U 10 FK Junior KE – FK Junior Šaca 5:2 (1:1)

tréner Urban | 11.10.2017

Stretnutia U 11, U 10 sa na požiadavku súpera hrali súbežne.
U 11-ky v dnešnom stretnutí pod vedením kapitána Karima, začali nekoncentrovane, bez pohybu, jednoducho zle. Náš herný výkon v prvom polčase bol sotva priemerný. Hlavne úvodných 10 minút bolo slabých. Aj napriek tomu sme trikrát dokázali skórovať. Skóre otvoril v 7´ Sasha po prihrávke Karima, v 12´ si úlohy vymenili. Skóre v prvom polčase v 19´ uzavrel Ivo. Prihrával Karim.
Po dohovore v prestávke som upozornil mojich zverencov, aby sa rýchlo vrátili oboma nohami na zem, aby dolietali. Tieto slová boli adresované hráčom, ktrorí hrali v nedeľu za MŽ U 13. A dohovor pomohol. Aj keď v úvode (2´) druhého polčasu sme po hrubej chybe dovolili hosťom znížiť na 3:1, náš výkon okolo Mery, piliera obrany, Karima, Iva a Sashu, nabral ten správny smer, čoho výsledkom bolo osem utešených gólov v súperovej bráne. Sled gólov: 32´ Sasha, prihrával Karim, 36´ Karim (Emma), 39´ Karim (Sasha), 41´ Karim (Alex), 45´ Tomáš (Karim, Ivo). Bol to prvý majstrovský gól Tomáša. 47´ Alex (Karim), 48´ Rasťo (Karim), 50´ Sasha (Karim). Na svoje prvé súťažné stretnutie dnes nastúpil Simon a nesklamal. Sumár gólov + prihrávok: Karim 4+7, Sasha 3+2, Ivo 1+2, Alex 1+1, Tomáš 1+0, Rasťo 1+0, Emma 0+1.
Náš výborný druhopolčasový výkon na kvalitnom ihrisku nemal chybu. Po 5. kole zimujeme zaslúžene na 1.mieste. O dnešné víťazstvo sa zaslúžili: Mišo Hulík, Rasťo Hrubý, Emma Lašutová, Alex Vnenčák, Karim Al-Zabidi, Mery Šalitrošová, Ivo Mikluš, Rišo Dura, Sasha Onyshchuk, Tomáš Sirovec, Simon Kohoutek.

U 10-ky po nemastnom – neslanom 1. polčase, po celozápasovej „presilovke“ o jedného hráča, zvíťazili po zlepšenom výkone v 2. polčase. Súperovi sme vyhoveli s preložením stretnutia, ale tí ani na dohrávku nedokázali prísť vo väčšom počte. Škoda. Gólový priebeh stretnutia: 3´ Jakub 1:0, 18´ Pigová 1:1, 30´ Žiga 1:2, 36´ Jakub 2:2, 40´ Filip 3:2, 41´ Hani 4:2, 49´ Jakub 5:2. Po 5. kole zimujeme na 2. mieste so stratou troch bodov na Benecol. O dnešné víťazstvo sa zaslúžili: Matúš Jerga, Martin Biško, Dano Ryšák, Filip Števula, Marián Kollárik, Jakub Biško, Hani Al-Zabidi, Marcel Arriola, Julo Halász, Dano Kardoš, Ivo Novotný, Šimon Dziak.

II.LIGA-MŽ-U13-SK.A-VSFZ 10.kolo: 08.10.2017, 11.45 FK Junior KE - FK Čaňa 13:0 (6:0)

tréner Urban | 08.10.2017

Výborné počasie, výborne pripravené ihrisko a výborný výkon mojich zverencov. To čo sme v stretnutí s Benecolom na ich ihrisku nemohli praktizovať, to sme si dnes na našom kvalitnom ihrisku patrične
užívali. Určite sa náš výkon musel páčiť všetkým ľuďom na tribúne, z ktorej bolo počuť zaslúžený, častý potlesk. Oprávnene. Kombinácie na jeden - dva dotyky = 13 krásnych gólov. Všetkých nás potešil
návratom z Ukrajiny Sasha, ktorý sa aj uviedol gólom.

Záznamy: 231 - 240 zo 331