Výsledkové fórum

tréner Urban | 15.09.2017

Asi budeme pána rozhodcu vetovať, aby nám už nerozhodoval.

Re:Re:Re:2.kolo, prípravky U 11: FK Junior KE - KAC KE 25:1 (12:0) a U 10 FK Junior KE - KAC KE 5:3 (4:1)

Admin | 16.09.2017

Aký pán? Je to amatér...

6.kolo, II.liga MŽ U13: FK Junior Košice - MFK Čierna nad Tisou 6:0 (3:0)

tréner Urban | 10.09.2017

Po víťazstvách našich prípraviek U9, 10, 11, sme sa dnes tešili z víťazstva aj našich U12. Naložili sme súperovi poltucet gólov a neinkasovali sme ani jeden. V oboch polčasoch sme skórovali tri razy. Súpera sme načali v 8. minúte parádnym gólom Jakuba Papáča priamo z rohového kopu. V 24. minúte prudkú strelu Mery Šalitrošovej cca z 18 metrov pred brankárom jemne tečoval Ivo Mikluš a bolo 2:0. Bol to jeho premiérový gól za MŽ. Premiéru v našom družstve mal Rišo Balog, ktorý sa v 27.minúte zblízka presadil strelecky a do šatní sme odchádzali za stavu 3:0. V druhom polčase sme podali lepší výkon, hrali sme na menej dotykov a pridali sme ďalšie góly. Na 4:0 v 43. minúte svojim premiérovým gólom zvyšoval Alex Vnenčák a súpera zlepenými gólmi v 49. a v 51. minúte dorazil po nezištných prihrávkach Šimiho Ondrejku, opäť náš ďalší premiérový strelec Filip Proks. Skvelý víkend našich zverencov.

Víťazstva U10 a U11

tréner Urban | 09.09.2017

Na včerajšie víťazstvo U9 v Šaci dnes v Buzici nadviazali družstvá U10 a U11. V 1.kole prípraviek obe družstvá zvíťazili rovnakým výsledkom v pomere 1:4. Za U10 sa strelecky hattrickom zaskvel Filip Števula a 1 gól pridal Hani AL-Zabidi. Za U11 sa 3 krát strelecky presadil Ivo Mikluš a 1 krát krásnym volejom po prihrávke od Iva Mikluša Karim Al-Zabidi. Všetkým mojim zverencom patrí pochvala. Verím, že v zajtrajšom majstrovskom stretnutí mladších žiakov, U12-ky uspejú proti súperovi z Čiernej nad Tisou. Bol by to nad mieru vydarený víkend.

U9

Admin | 08.09.2017

Gratulujem našim U9, v ich prvom veľkom súťažnom zápase sezóny dali 16 gólov a nedostali žiadny!

Re:U9

Deni | 09.09.2017

Aj chlapci aj rodičia si to patrične vychutnali. Len tak ďalej Juniori naši ⚽⚽⚽

5.kolo: FK JUnior Šaca - FK JUnior Košice 2:2 (1:1)

tréner Urban | 03.09.2017

Dva rozdielne polčasy. V prvom sme boli my lepším družstvom, v druhom domáci. Preto je remíza spravodlivá. Dnes si obul strelecké kopačky Karim Al-Zabidi, ktorý po chybe domáceho brankára otvoril skóre. Žiaľ, domáci poľahky vyrovnali po našej nepresnej rozohrávke. Škoda zbytočnej chyby. Musíme sa ich vyvarovať. V druhom polčase sme boli slabším družstvom a domáci zaslúžene upravili na 2:1. Nám sa predsa len podarilo vyrovnať na konečných 2:2. Po pravej strane výborne potiahol útok Sajmon Števula a po presnom centri na zadnú tyč našiel Karima a ten parádnou hlavičkou skóroval. Bol to určite najkrajší moment v stretnutí. Dnes náš výkon, ako celku, nebol úplne v poriadku. Boli tam výkony nadpriemerné, ale aj sotva priemerné. To si ale už rozoberieme v družstve pred pondelňajšou TJ

1.kolo, II.liga MŽ U13: FA Buzica - FK Junior Košice 6:1

tréner Urban | 30.08.2017

V prvom polčase sme domácim statočne odolávali. Za stavu 0:0 nastrelili sme brvno, (Jakub Papáč), zahodili vyloženú šancu, (Emma Lašutová) z troch metrov mierila nad. Dve minúty pred koncom polčasu sme sa ale predsa dočkali gólu, keď po prihrávke Maťa Mižuru z blízka dala svoj premiérový gól Emma. Žiaľ, naše vedenie trvalo pol minúty. Hneď po otvorení hry v poslednej minúte prvého polčasu sme zbytočne dostali gól, ktorému sa pri lepšej koncentrácií dalo zabrániť.
V druhom polčase už nám došiel "kyslík". Pomer hráčov na strane domácich bol sedem U13, u nás sedem U12 a z toho ešte na našej strane dve dámy. Pochvala aj napriek vysokej prehre patrí celému kolektívu. Ideme ďalej. V nedeľu nás čakajú naši športoví priatelia a menovci, Juniori zo Šace.

How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

AlbertPah | 31.05.2018

The men's prostate is an essential section of a male's reproductive system. It secretes fluids that help the transportation and activation of sperm. The men's prostate is situated just before the rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, it is almost always really miserable and inconvenient for that patient as his urinary system is directly affected.

The common prostate health problems are prostate infection, enlarged prostate and prostate cancer.

Prostate infection, also called prostatitis, is the most common prostate-related overuse injury in men younger than 55 years old. Infections of the prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis could be the least common of kinds of prostate infection. It is due to bacteria located in the large intestines or urinary tract. Patients may experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by utilizing antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to alleviate the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is really a condition of a particular defect in the gland as well as the persistence presence of bacteria inside urinary tract. It can be due to trauma to the urinary tract or by infections from the rest in the body. A patient may feel testicular pain, back pains and urination problems. Although it is uncommon, it could be treated by removal of the prostate defect accompanied by the employment antibiotics and NSAIDs to treat the inflammation.

Non-bacterial prostatitis is the reason for approximately 90% of prostatitis cases; however, researchers have not even to ascertain what causes these conditions. Some researchers believe chronic non-bacterial prostatitis occur because of unknown infectious agents while other believe intensive exercise and lifting can cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a proper meals are important. These are some of the things you can do to keep your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is necessary for general health and this will also maintain your urinary track clean.

2. Some studies declare that a number of ejaculations weekly will prevent cancer of the prostate.

3. Eat red meat in moderation. It has been shown that consuming more than four meals of beef every week will increase the probability of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an effective diet with cereals, vegetable and fruits to be sure sufficient intake of nutrients essential for prostate health.

The most important measure to adopt to be sure a healthy prostate is usually to opt for regular prostate health screening. If you are forty years old and above, you ought to go for prostate examination at least per year.

4.kolo, II.liga MŽ U13: FK Junior Košice - FC Lokomotíva Košice "A" 1:8

tréner Urban | 27.08.2017

Výborný výkon celého družstva, hlavne v 1.polčase. Kým sme vládali, úspešne sme vzdorovali staršiemu súperovi. Ten nás načal gólmi až v závere 1.polčasu, šesť a dve minúty pred jeho koncom. Škoda našej nevyužitej šance v úvode stretnutia. V druhej minúte po ľavej strane sa parádne preštrikoval Ivo Mikluš, od bránkovej čiary spätnou prihrávkou našiel Jakuba Papáča, ktorý tesne minul bránu, resp. prihrával Filipovi Proksovi, ktorý loptu nezasiahol.
V druhom polčase už nám došli sily, ale aj napriek šiestim inkasovaným gólom, sa za náš výkon nemusíme hanbiť. Čerešničkou bol náš gól. Penaltu za faul na Dana Medňanského bezpečne premenil Karim Al-Zabidi.

Záznamy: 251 - 260 zo 331