Výsledkové fórum

3.kolo, II.liga MŽ U13: MFK Rožňava - FK Junior Košice 1:3

tréner Urban | 20.08.2017

Prekvapujúce, ale zaslúžené víťazstvo nášho družstva. Stretnutie sa hralo na kvalitnom trávniku, v úmornej horúčave. Náš historický prvý gól v súťaži strelil v 24 minúte z PK po faule na Iva Mikluša Jakub Papáč, ktorý bol prezidentom klubu FK Junior p. Kollárikom bezprostredne po stretnutí odmenený soškou futbalistu. Náš nádherný druhý gól v prvom polčase pridal v 30 minúte nezadržateľnou bombou z 15metrov do pravého horného rohu bránky Šimi Ondrejka. V druhom polčase sme pokračovali v našom skvelom výkone. Odmena prišla v podobe gólu v 38 minúte. Lopty sa zmocnil na hranici pokutového územia Jakub Papáč a krížnou strelou do vzdialenejšieho pravého horného rohu bránky "zavesil". Domácim sa podarilo v 40 minúte znížiť na 1:3, ale viac sme im už do konca stretnutia nedovolili. Po skvelom výkone celého družstva, sme sa po záverečnom hvizde rozhodcu tešili z nášho historicky prvého víťazstva v súťaži II.ligy MŽ U13. Zvíťazili sme nad súperom, v ktorom hralo až sedem hráčov narodených 2005, u nás len 2006 a 2007. O to je naše víťazstvo ešte viac cennejšie.

Re:3.kolo, II.liga MŽ U13: MFK Rožňava - FK Junior Košice 1:3

admin | 20.08.2017

Ďakujeme JUNIORI, ďakujeme p. tréner, my rodičia sme si skvelý futbal na tribúne ozaj užívali...

Premiéru v II.lige U13, MŽ máme za sebou

tréner Urban | 13.08.2017

⚽V našom premiérovom MZ v II.lige U13 MŽ sme bežecky nestačili na súpera, ktorý mal vo svojom družstve z 12 hráčov 11 narodených v roku 2005,1 narodeného v roku 2006. V našom družstve nastúpilo 7 hráčov narodených v roku 2006 a 5 hráčov narodených 2007. Ak keď sme vysoko prehrali, moji zverenci nesklamali. Škoda, že sme sa netešili v dnešnom stretnutí z premiérového gólu. Vypracovali sme si 4 gólové šance, žiaľ dnes nám to tam nepadlo. Nevadí. Na budúce v sobotu v Rožňave nám to vyjde.⚽

Re:Premiéru v II.lige U13, MŽ máme za sebou

Deni | 14.08.2017

Aj rodičia si premiéru užili a s radosťou sledovali snahu našich chlapcov a Marianky, napriek prehre sme sa tešili z ich výkonov. Ďakujeme a tešíme sa na ďalšie Majstrovské zápasy. Do toho Juniori :)

Kemp

Martina Papacova | 15.07.2017

Zdravim....davnejsie som pisala mail ohladom kempu a stale nemam odpoved...dakujem

JUNIOR TROPHY 2017

Deni | 15.05.2017

Ďakujeme vedeniu klubu, trénerom, organizátorom, rodičom aj sympatizantom a priaznivcom klubu za skvelý turnaj a vytvorenie perfektných podmienok pre naše deti, ktoré sa svojimi výkonmi aj odvďačili a vybojovali maximum čo mohli...veď 3 zlaté umiestnenia hovoria za všetko. Do toho JUNIOR !!!

Re:JUNIOR TROPHY 2017