Výsledkové fórum

II.LIGA-MŽ-U13-SK.A-VSFZ 9. kolo: štvrtok, 05.10.2017, 16.15, FA Benecol KE - FK Junior KE 3:0 (1:0)

tréner Urban | 06.10.2017

K absolútnej spokojnosti chýbali góly.
V dnešnom stretnutí sme si nezaslúžili prehrať. Po celé stretnutie sme boli lepším, futbalovejším
družstvom. Hlavne prvý polčas. Žiaľ, jediné čo nám dnes nevyšlo, to boli góly. Veľkú
zásluhu na tom, že sme nedali žiaden gól, mal domáci brankár, ktorý doslova stiahol roletu
v bráne. Bol jednoznačne ich najlepším hráčom, chytil – vyrazil šesť gólových striel. Druhou
veľkou prekážkou bol nerovný povrch ihriska, na ktorom sa ťažko kombinovalo. Potvrdilo sa to pred
naším druhým inkasovaným gólom, keď lopta od nerovnosti jednoznačne zmenila smer a preskočila
nášho Sajmona. Náš systém hry je založený na krátkych prihrávkach už od brankára, tak jednoznačne
povrch ihriska viac vyhovoval domácim, ktorí hrali na dlhé výkopy od brankára.
Pred stretnutím som mojim zverencom povedal, že dnes ideme hrať proti súperovi na úrovni KAC,
Lokomotívy, Galaktiku, čiže družstvá, ktoré sú od nás staršie a že to bude hlavne o našej obrannej
činnosti. Som rád, že som sa mýlil a hlavne prvý polčas z našej strany nemal chybu. Boli sme častejšie
pred bránou súpera. Pre objektívnosť, raz nám po zakončení súpera „pomohla“ tyč.
Sled gólov: prvý polčas 2´ - 1:0 , druhý polčas 2´ - 2:0 a 7´ - 3:0, čiže úvody polčasov.

4.kolo, prípravky U 11: FA Benecol KE - FK Junior KE 2:7 (0:5) a U 10 FA Benecol KE - FK Junior KE 6:2 (2:1)

tréner Urban | 02.10.2017

V dnešnej dohrávke sme boli výsledkovo úspešní na 50%. V prvom stretnutí dnes naše U 10 nestačili na domácich, ktorým podľahli 6:2, keď tri góly inkasovali v posledných desiatich minútach stretnutia. V prvom polčase, ktorý sa skončil 2:1, sme so súperom držali krok, aj napriek tomu, že sme úvod zaspali a po šiestich minútach sme prehrávali 2:0. Za nás znižoval v ôsmej minúte Ivo Novotný. Žiaľ v druhom sme inkasovali ešte štyri razy. Za nás znižoval v 46´ za stavu 5:1 Filip Števula.

V druhom stretnutí dnes naše U 11 presvedčivo zvíťazili nad domácimi 2:7 (0:5) V prvom polčase sme predviedli výborný výkon. Potešilo ma, že k výkonom Mery, Iva a Karima sa priblížili Emma a Alex. Naše góly dali postupne: 2´ Emma, 5´ Karim, 14´ a 17´ Alex, 17´ Emma. Žiaľ, s predvedenou hrou v druhom polčase nie som spokojný. Síce sme ešte v 31´ Karimom zvýšili na 0:6, ale našou hernou ne disciplinovanosťou sme domácim darovali dva góly. My sme ešte v 45´ zvýšili na konečných 2:7. Skórovala Emma. Aj vďaka nášmu sebauspokojeniu v druhom polčase, súper odišiel s prijateľnou prehrou.

II.LIGA-MŽ-U13-SK.A-VSFZ 8 .kolo: 23.09.2017, 11.45 FK Junior KE - MFK V. Kapušany 6:0 (2:0)

tréner Urban | 24.09.2017

Naše dnešné vysoké víťazstvo majú hlavne na "svedomí" naši kľúčoví hráči. Menovite Mery Šalitrošová, Šimi Ondrejka, Ivo Mikluš, Karim Al-Zabidi a Jakub Papáč, dnes ako kapitán družstva za neprítomného Sajmona Števulu. Skvelo ich doplnili v bráne Mišo Hulík, ktorý na poslednú chvíľu nahradil nemocného Miša Katriňáka, ďalej Filip Proks, Rišo Dura, Emma Lašutová, Alex Vnenčák, Oli Lešo, Rasťo Hrubý, Maťo Mižura, Rišo Balog. V družstve hostí nastúpili "len" štyria 2005-kári, u nás jeden. Strelecky sa najviac dnes darilo Karimovi, ktorý skóroval 3x, po jednom góle pridali Alex, Oli a Ivo., všetko hráči narodení v roku 2007. Od vyššej prehry zachránil hostí brankár, ktorý bol jednoznačne ich najlepším hráčom. Srdečná gratulácia celému môjmu družstvu, za skvelý futbalový zážitok pred nedeľňajším obedom.

3.kolo, prípravky U 11: FK Galaktik KE - FK Junior KE 3:2 (1:2) a U 10 FK Galaktik - FK Junior KE 2:6 (0:3)

tréner Urban | 22.09.2017

Dnes to bude bez komentára.........Akurát opravím nesprávny oficiálny zápis o stretnutí. Na 1:1 v 16´ vyrovnal Oli a nie Mery a na 1:2 v 24´ skórovala Emma a nie Oli.. Veľmi sa teším, že stretnutie dohrali bez zranenia Ivo, Karim, Mery a sú k dispozícii na nedeľu (U 12).
U 10 FK Galaktik - FK Junior 2:6 (0:3)
Aj tu opravím nesprávny zápis. 1. polčas sa skončil 0:3 a nie 2:5. Domácim sme dovolili skorigovať na pre nich prijateľných 2:6 až za stavu 0:6. Mali sme raketový vstup do 2. polčasu, keď po odohraní 4. minút sme viedli 0:6. Naše góly dali: 10´ H. Al-Zabidi, 17´ F. Števula, 18´ J. Biško, 26´ H. Al-Zabidi, 27´ a 29´ J. Biško. Naše U 10 pokračujú vo víťaznom ťažení, celé družstvo podalo skvelý výkon a zaslúžene sa tešilo z ďalšej výhry.

Prípravky U9 3.kolo: FK Galaktik Košice - FK Junior Košice - 1 : 11 (0 : 3)

Deni | 21.09.2017

Dnes nám naše U9 (roč. nar. 2009 a ml) predviedli ďalšie "gala predstavenie" v podobe zdrvujúceho víťazstva nad ich súperom FK Galaktik Košice, ktorému nastrieľali krásnych 11 gólov, súperovi sme to dovolili len 1 krát, pričom 95% času sme strávili na súperovej polovici. Všetkým chlapcom ďakujeme a tešíme sa

Re:Prípravky U9 3.kolo: FK Galaktik Košice - FK Junior Košice - 1 : 11 (0 : 3)

Nech sa darí, super!

Mini Champions liga 2017 - Spišská Nová Ves

tréner Urban | 21.09.2017

V stredu, 20.09.2017, nás naše U 12 reprezentovali na krajskom kole Mini Champions. Našimi súpermi boli FK Junior Šaca a TJ Vyšné Opátske. Hralo sa multifunkčnom ihrisku s umelým povrchom na mantinely, počet hráčov 4+1, hrací čas 1 x 20 min. V prvom stretnutí so Šacou sme mali skvelých prvých desať minút. V 2. a 5. min. sme sa radovali po góloch Sajmona, ktorému prihrával Karim. Žiaľ, ďalšie góly sme už nepridali, zahodili sme štyri šance na gól a naopak súper v 12. min. znížil a v 15. min. vyrovnal na konečných 2:2. Podľa priebehu hry sme dva body stratili mi.
V druhom stretnutí s V. Opátskym sme opäť začali veľmi dobre. Už v 2. min. po prihrávke Iva, bol našim strelcom Šimi, ktorý ľavačkou od tyče nezadržateľne skóroval. Tri minúty sme boli finalistami turnaja, lebo víťaz stretnutia z našej skupiny hral finále o postup na celoslovenské kolo. Už v 5. min. súper vyrovnal a v priebehu ďalších 4. minút nám strelil štyri góly, od 8. do 11. minúty. V 16. minúte sme už prehrávali 1:6. Nám sa podarilo v 17. minúte znížiť na konečných 2:6. Skóroval Ivo po prihrávke Karima. Škoda, že od stavu 1:2 nemohol už pre zranenie hrať Sajmon, čo bola pre nás citeľná strata. Súper zaslúžene vyhral a postúpil do finále, v ktorom uspel s Barcou. Víťazovi gratulujem a prajem úspech v celoslovenskom finále.

Poznámka: podľa mňa by mali kompetentní ľudia na SFZ prehodnotiť, či je najoptimálnejšie, aby U 12 hrali na multifunkčnom ihrisku na mantinely. Je tam zvýšené riziko zranenia a vlastne tento priestor s mantinelmi vyhovuje viac silovým hráčom ako technickým. (presnosť prihrávok)

II.LIGA-MŽ-U13-SK.A-VSFZ | 7.KOLO: FK Galaktik - FK Junior 5:1 (4:0)

tréner Urban | 17.09.2017

V dnešnom stretnutí sme si zmerali sily s Galaktikom, na ktorý sme nestačili. My v našom družstve žiaľ nemáme zastúpenie hráčov narodených v roku 2005, resp. máme jedného. Súper ich mal jedenástich. Nie je to výhovorka, ale považoval som za dôležité uviesť to. Podali sme statočný, bojovný výkon. Druhý polčas sme do konca neprehrali. (1:1) Škoda, že dnes vôbec nevyšlo stretnutie nášmu brankárovi. Veľmi si cením, že v závere stretnutia, (58 min.) sme sa dokázali presadiť gólom, ktorý sme dali po peknej kombinácií z pravej strany po osi Jakub, Mery, Ivo, na konci ktorej bol strelec Karim. Paráda. Mojim tajným prianím bolo nedostať viac ako osem gólov a dať aspoň jeden, čo sa do bodky naplnilo.

tréner Urban | 15.09.2017

Naše U 11 a 10 pokračujú vo víťaznom ťažení. Včera si na našom ihrisku poradili s KAC Košice. Hlavne U 11 predviedli "uragán" v podobe 25 gólov v súperovej sieti. Súperovi sme okrem gólu v 44. minúte prakticky nič nedovolili. Strelecky sa zaskvel Karim Al-Zabidi, autor 11 gólov. Po 4 góloch dali Ivo Mikluš a Rasťo Hrubý, po 3 Rišo Dura a Alex Vnenčák. Zaslúžená pochvala patrí celému družstvu, na čele s kapitánkou Meri Šalitrošovou.
Stretnutie U 10 bolo podstatne vyrovnanejšie. Vyhrali sme síce len rozdielom dvoch gólov, ale úplne zaslúžene. V úvode sme dva razy skórovali, hosťom sa podarilo znížiť na 2:1. Do polčasu sme ešte pridali dva góly. Druhý polčas sme síce prehrali 1:2, ale treba povedať, že gól na 5:3 sme dostali v nadstavenom čase. V druhom polčase sme zahodili rad šancí a skvele súperovi zachytal brankár, ktorý zachránil hostí od vyššej prehry. Naše góly dali Jakub Biško a Hani AL-Zabidi po dva a jeden pridal Domino Ťukody. Aj U 10 vedená kapitánom Filipom Števulom si zaslúži pochvalu za predvedenú hru.

Re:2.kolo, prípravky U 11: FK Junior KE - KAC KE 25:1 (12:0) a U 10 FK Junior KE - KAC KE 5:3 (4:1)